Глутатіон порошок NeoTad – краща добавка для здоров’я людини

nick 27, Червень 2023, 12:56 404
Глутатіон порошок NeoTad – краща добавка для здоров’я людини

Глутатіон – це антиоксидант, який виробляється клітинами. Він складається в основному з трьох амінокислот: глутаміну, гліцину та цистеїну.

Рівень глутатіону в організмі людини може бути знижений низкою факторів, включаючи недоїдання, токсини зовнішнього середовища та стрес. Їхній рівень також зменшується з віком.  Поєднання глутатіону та вітаміну C дуже ефективно, оскільки вони взаємодоповнюються та посилюють один одного. Вони допомагають зменшувати ризик розвитку хронічних захворювань, таких як серцево-судинні захворювання, онкологія, цукровий діабет та нейродегенеративні захворювання. Купить NEOTAD можно без проблем. Це прекрасний комплекс вітамінів та антиоксидантів виготовлений в Італії.

 

Глутатіон порошок NeoTad – краща добавка для здоров’я людини

Показання для застосування

Прийом добавки не може бути якимось спонтанним рішенням, оскільки її важливо підібрати відповідно до особливостей організму. Прийом добавки сприяє таким змінам в організмі людини:- покращення функціонування печінки та нирок;

  • полегшення симптоматики респіраторних захворювань;
  • нормалізує рівень цукру;
  • допомога в боротьбі зі шкірним дерматитом;
  • виводить шкідливі речовини.

Показанням для прийому комплексу вітамінів є проблеми з переліченими системами організму, які треба усунути.

Як підвищити рівень глутатіону в організмі

  • Вітаміни, мінерали та незамінні амінокислоти – практично все, що треба нашому організму, він бере з їжі. Але з глутатіоном все не так легко – отримати його у готовому вигляді з продуктів харчування практично неможливо:
  • У невеликих кількостях він є у червоному м’ясі та субпродуктах – печінці та нирках;
  • Виявляється і в горіхах, насінні;
  • Малі дози є в білку яєць.

Але цього не вистачає, щоби підняти рівень глутатіону до хорошого рівня. Особливо, якщо йдеться про людей віком від 35 років. Єдиним варіантом заповнення його без прийому таблеток та БАДів стає збалансоване харчування з включенням до раціону великої кількості ряду продуктів.

Купити глутатіон NeoTad в Україні

У пошуках якісного глутатіону, NeoTad можна назвати одним із найкращих виборів на сучасному ринку України. NeoTad – це прогресивна фірма, яка спеціалізується на розробці та виробництві якісних добавок із глутатіоном для підтримки здоров’я та благополуччя організму. Однією з незаперечних переваг купівлі глутатіону NeoTad є висока якість продукції. Фірма зосереджена на найвищих стандартах якості та ефективності своїх добавок. Вони використовують лише натуральні компоенти високої якості та проходять суворі контрольні процедури.