Гра в пейнтбол: переваги і тонкощі

nick 3, Липень 2021, 14:20 68
Гра в пейнтбол: переваги і тонкощі

Пейнтбол – це сучасний вид активного відпочинку на чистому повітрі.

В пейнтбол ви будете грати на спеціально облаштованих для цього ігрових зонах, з використанням спеціальних пневматичних маркерів стріляючих кульками з фарбою, які розколюються при попаданні по будь-якій частині тіла.
Подарунковий сертифікат на пейнтбол стане чудовим подарунком колегам і друзям, які не проти випустити пар і повеселитися «по-дорослому». Купити його можна за посиланням.

Пейнтбол – кращий варіант, якщо потрібно згуртувати колектив і познайомитися з новими людьми у Луцьку. Також допоможе виплеснути свої емоції і зміцнить командний дух, а змагальний момент зробить її ще більш цікавіше.

Гра в пейнтбол: переваги і тонкощі

Що потрібно для гри в пейнтбол

В пейнтбол грати слід в спеціальному обмундируванні:

  • масці,
  • камуфляжі,
  • рукавичках.

Протистояти суперникам доведеться за допомогою пневматичної зброї, так званого маркера. Принцип його дії є аналогічним напівавтоматичному зброї. В результаті натискання на курок сильно стисле повітря або азот виштовхує силою куля з патронника. Потім затвор приймає своє початкове положення.

Переваги пейнтболу

  • Пейнтбол не вимагає від людини спеціальної фізичної підготовки і базується на простих і зрозумілих правилах, тому брати участь в ній може кожна людина, допущений до занять фізкультурою за станом здоров’я.
  • Ігри відбуваються на вулиці і пов’язані з активним руховим навантаженням, причому не потрібно розділяти гравців по вагових або вікових категоріях.
  • У порівнянні з іншими видами спорту, пейнтбол має особливу привабливість, як військово-спортивна пригода. Також він надає можливість контрольованого викиду агресії і зняття стресів.

Цілі гри в пейнтбол можуть мити різними, все залежить від сценарію на гру. Це може бути штурм фортеці, зайнятої противником. Або захоплення висоти, для чого буде потрібно відрізати прапор своєї команди і перешкодити зробити це команді суперника. Більш детальну інформацію про пейнтбольних сценаріях Вам точно розповість суддя-інструктор прямо перед грою.

Гра в пейнтбол: переваги і тонкощі

Пейнтбол – унікальний спосіб святкування Днів народження, ювілеїв та інших урочистих моментів у вашому житті. Повірте, ваші гості  у Луцьку залишаться повністю задоволеними!

Цей вид спорту є актуальним незалежно від погоди і пори року. Справжнім цінителям екстриму не завадить літня спека, дощі або морози. Беріть з собою друзів, гарне і вперед!