КАСКО для юридичних осіб від страхової компанії «ПЗУ Україна»

ДУМКА 26, Квітень 2023, 20:15 146

Багато юридичних осіб мають власний автопарк. Це можуть бути легкові автомобілі, мотоциклетний транспорт, вантажівки, автобуси, спецтехніка тощо. Під час експлуатації цих транспортних засобів можуть трапитися неприємні ситуації, які призведуть до фінансових втрат. Страхування КАСКО для юридичних осіб існує для того, щоб нівелювати вплив таких випадків. Дізнатися більше про страховий поліс можна на сайті: https://www.pzu.com.ua/corporate/autoparky/kasko.html.

КАСКО для юридичних осіб від страхової компанії «ПЗУ Україна»

Чому варто звернутися до «ПЗУ Україна»

Оформити КАСКО юридичним особам пропонує страхова компанія «ПЗУ Україна». Це один із найбільших страхувальників, який активно працює на вітчизняному ринку. З таким партнером ви завжди зможете розраховувати на:

  1. Високий сервіс. Служба підтримки компанії працює цілодобово. Якщо виникла проблема, ви зможете звернутися за допомогою в будь-який момент. Оператор швидко викличе евакуатор, зв’яжеться з СТО чи незалежним експертом, викличе таксі. Також страхова компанія «ПЗУ Україна» пропонує послуги від аварійного комісара. Він допоможе правильно заповнити документи.
  2. Швидкі виплати. Середній термін виплат для юридичних осіб складає 16 днів з моменту звернення. Компанія завжди працює над покращенням своїх послуг, адже в 2021 році цей показник складав 21 день.
  3. Для отримання виплат не потрібна довідка з поліції або рішення суду при оформленні європротоколу, а також за умови дотримання ліміту збитків.
  4. Фінансова надійність. Материнська компанія PZU ‒ це понад 200 років європейського досвіду у страхуванні. Компанія «ПЗУ Україна» стабільно працює на українському ринку вже третій десяток років .
  5. Відсутність обмежень. Страхова компанія не висуває вимог щодо віку, стажу та кваліфікації водіїв. Юридична особа наймає таких співробітників на власний розсуд.

Які страхові випадки покриває КАСКО

Страховий поліс КАСКО може покривати збитки від різноманітних ситуацій. Найчастіше це:

  • дорожньо-транспортні пригоди;
  • пожежі та вибухи;
  • стихійні лиха (шторм, ураган, повінь тощо);
  • незаконна діяльність сторонніх осіб (пошкодження або крадіжка майна);
  • падіння каменів, стовпів, дерев та інших важких предметів.

Вартість страхового полісу формується на основі таких факторів: тип транспортного засобу, термін дії договору, набір ризиків, що покриваються за договором. Щоб дізнатися більше, зв’яжіться зі страховим менеджером «ПЗУ Україна». Він надасть вам всю інформацію щодо оформлення полісу КАСКО.