Комфортні квартири у Львові

ДУМКА 19, Січень 2021, 08:46 132
Комфортні квартири у Львові

У Львові важко знайти комфортні квартири і щей щоб була доступна ціна. Серед великого вибору новобудов немає нічого людського, адже переживаєш за те щоб добудували, а чи буде на території новобудови достатньо паркомісць, дитячий майданчик і так далі. Щей до того всього у Львові добавилась висока частотність новобудов, а це означає що збільшується кількість населення і само собою центр і околиці Львова перетворились в транспортний колапс. Задумайтесь і детально підійти до вибору новобудови і забудовника.

Для Вашого вибору пропонуємо розглянути новобудови від забудовника Z100, який сконцентрував свою увагу на будівництві житлових комплексів в місті Винники, куди ви зможете добратись за 15 хвилин з центра Львова. Недаремно було обране місто Винники, адже за останні роки воно стрімко розвивається, ніхто і подумати не міг, що місто почне настільки перетворюватись, цим воно і стало цікаве для придбання житла. Незважаючи на те що є великий попит на квартири, місто залишається низькочастотним по забудовності.

Забудовник Z100 на ринку будівництва з 2012 року, за цей період збудовано 34 новобудов, серед них також є котеджні містечка і житлові будинки. Всі житлові комплекси виконані в особливому стилі, якого Ви не знайдете в інших забудовників. Новобудови в стилі “Таунхаус” – цей стиль дозволяє жити комфортно, економно і водночас шикарно. Це малоповерхові будинки котеджного типу, не вище чотирьох поверхів, які вважаються проміжним варіантом між багатоквартирним будинком і котеджем. В будинку такого формату проживає декілька сімей, а поверх розділяєте лише з одним сусідом, також є квартири з індивідуальною терасою.

Купити квартиру в таком стилі, дозволить Вам суттєво заощадити, а все тому що цей варіанти обходиться дешевше за квартиру в центрі Львова чи котедж за містом. Є значним плюсом те, що забудовник Z100 будує поблизу рекреаційних зон, що акцентується на природності району.

Новобудови побудовані з екологічно чистих матеріалів, кладка стін виконана з червоних керамічних блоків, які вважаються найкращим будівельним матеріалом, адже виготовлені з природної глини. Також ці блоки є міцнішими за цеглу і в декілька разів краща теплоізоляція, звукоізоляція і практичність. А фасад будинку утеплений пінопластом 100 мм преміум класу. Ці два матеріали допоможуть зекономити кошти на оплені.

Саме тому купити квартиру в новобудові від забудовника Z100 – це отримати комфорт і якість за доступною ціною.