Лікування алкоголізму у Києві

ДУМКА 8, Липень 2022, 17:11 325
Лікування алкоголізму у Києві

Проблема наркозалежності торкнулася тисяч сімей в Україні. Не стала винятком і столиця – місто Київ. Причому у великому місті ця проблема має більш глобальні масштаби, оскільки людина має більше причин і більше можливостей, щоб переступити межу та спробувати наркотики.

Лікування наркоманії у Києві — завдання державного значення. І не лише тому, що це є столиця. Справа в тому, що хімічна залежність — не особиста проблема окремого наркомана або його сім’ї, а гостра соціальна трагедія. Чому? Та оскільки наркоманія охоплює більшу частину працездатного населення і заважає розвитку суспільства загалом. Якщо поряд з вами живе людина із залежністю, якщо ви бачите, що через наркотики ваш знайомий почав опускатися, а його сім’я страждає, не залишайтеся байдужими. У Києві є філія Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, де готові допомогти кожному, хто звернувся.

Ефективне лікування наркоманії у Києві: чому МАА?

Ми використовуємо методику, схвалену МОЗ України та рекомендовану як найрезультативнішу в реабілітації людей із різними залежностями. Це програма «12 кроків», яка успішно застосовується у наркологічних центрах усього світу.

Ми дбаємо про вашу репутацію, і ваше звернення до клініки залишається анонімним. Ви можете не хвилюватись, що про вашу проблему дізнаються знайомі, колеги, сусіди.

Лікування наркозалежності у МАА охоплює всі сфери життя пацієнта: фізичне здоров’я, психосоціальний аспект, духовний розвиток.

Самостійно залежна людина не завжди може вирватися зі смертельної петлі наркоманії, адже для зняття зашморгу потрібна підтримка наркологів та психотерапевтів. Передові методики лікування наркозалежності, які пропонує наркологічний центр МАА, — це можливість позбутися пристрасті до смертельного зілля та шанс відкрити нову сторінку життя.

Інформація за телефонами: +38 (‎068) 710-35-94 +38 (099) 703-21-28  https://maaua.com/