МЕБЛІ MUST HAVE В КІМНАТІ НОВОНАРОДЖЕНОГО

nick 16, Жовтень 2020, 15:48 110
МЕБЛІ MUST HAVE В КІМНАТІ НОВОНАРОДЖЕНОГО

Перед поповненням в сім’ї батьки починають активно купувати дитячі товари. Особливе місце в списку покупок займає меблі.

Предмет категорії must have – дитяче ліжечко. Важливо правильно облаштувати новонародженому малюку комфортне, затишне і безпечне спальне «гніздечко». Детально про меблі must have для новонародженого можна дізнатися на сайті https://mebliskif.com.ua/blog/mebli-must-have-v-kimnati-novonarodzhenoho.

МЕБЛІ MUST HAVE В КІМНАТІ НОВОНАРОДЖЕНОГО

Де зберігати речі

У кімнаті новонародженого слід поставити шафка, тумбу або комод, в яких будуть зберігатися його речі. Подумайте заздалегідь, скільки поличок і ящиків вам може знадобитися. Вибираючи сучасні меблі, переконайтеся, що ящики висуваються плавно, і вам не потрібно сильно напружуватися. Двері повинні без проблем відкриватися і м’яко, безшумно закриватися.

Вибір меблів для новонароджених

Якщо раптом ви зупинилися на тому, що виділіть окремий куточок в свій кімнаті для новонародженого, в першу чергу, йому потрібно правильно вибрати ліжечко. Часто буває, що в спальні батьків не вистачає місця, тоді найкраще підійде варіант з ліжечком-трансформером, яка буде не тільки спальним місцем, а й підійде як пеленальний столик і комод.

МЕБЛІ MUST HAVE В КІМНАТІ НОВОНАРОДЖЕНОГО

Найважливіше, не забувати про те, що який би не був обраний дизайн інтер’єру, меблі для новонароджених повинні відповідати таким умовам:

  • Матеріал, з якого зібрано гарнітур, повинен бути екологічно чистим;
  • Фарба або лак не повинні володіти зайвим запахом і алергенами;
  • Повинні бути відсутнім гострі кути і різні елементи, здатні вразити дитину;
  • Кольори не повинні бути кричущими, а спокійними і заспокійливими.

При правильному підборі всіх деталей для дитячої кімнати, ваш малюк буде спокійно спати вночі і радісно посміхатися днем.

Меблі дитячі для новонароджених може бути зроблені в самих неординарних дизайнерських рішеннях і відмінно підійдуть під будь-який інтер’єр. В той же час Меблів в дитячій кімнаті не повинно бути багато – адже має залишитися місце для ігор. простору шаф.

Бути мамою – прекрасно і непросто в той же час. Особливо перші місяці, коли ваш немовля звикає до вас, а ви до нього. Плюс самі пологи – виснажливий і фізично виснажливий процес. Тому, найважливіше умова, якому повинні відповідати абсолютно всі предмети в дитячій – це комфорт мами і дитини. Всі меблі, будь то ліжечко, шафа в дитячу або навіть пеленальний комод, перш за все це «мамині помічники», які полегшують їй життя і створюють комфорт і приємну атмосферу для маленької людини.