Меблі на замовлення: на що звертати увагу

nick 2, Грудень 2020, 17:50 60
Меблі на замовлення: на що звертати увагу

М’які меблі створюють певний затишок і приносить тепло в своєму будинку або офісі, без неї інтер’єр будь-якого приміщення виглядає просто незакінченим.

Але часто з вибором меблів можуть виникати проблеми: не той колір, не та форма, не та фактура, не ті розміри і т.д. Щоб запобігти ці і інші проблеми, слід замовити м’які меблі за індивідуальними розмірами в рамках модельного ряду компанії на сайті https://delavega.ua.

Все, що потрібно від вас – мати чітке уявлення того, що ви в результаті хочете отримати. Фахівці вам допоможуть з усім іншим. Вартість таких меблів буде більше стандартних меблів, які можна купити в будь-якому меблевому салоні, але зате м’які меблі на замовлення буде унікальною, неповторною зробленої в одиничному екзепляри.

Меблі на замовлення: на що звертати увагу

Майстри компанії Delavega в Києві використовують в роботі тільки високоякісні матеріали:

 • близько 400 квітів і 36 фактур шкіри виробництва італійської фабрики Futura;
 • текстиль відомих європейських виробників;
 • каркаси з натурального дерева;
 • натуральні наповнювачі високої якості.

Виготовлення м’яких меблів на замовлення – це відмінна можливість втілити будь-які дизайнерські і призначені для користувача фантазії. Адже при такій послузі замовник може вибирати будь-які параметри:

 • функціонал;
 • форма;
 • особливості конструкції;
 • матеріал корпусу і оббивки;
 • обробка, колір, декор.

Особливо цікавими будуть екземпляри, які розроблені спеціально під певні вимоги. Вони робляться чітко під інтер’єр, з урахуванням особливостей місця установки предметів меблів, тому така покупка стане прикрасою кімнати і ідеальної інтер’єрної одиницею. Кожна конструкція – це окрема робота зі своїми нюансами та технічними рішеннями.

Плюси м’яких меблів на замовлення

Виготовлення м’яких меблів на замовлення дає наступні переваги:

 1. Індивідуальний розмір і дизайн.
 2. Повний контроль всіх процесів з Вашого боку
 3. Втілення в життя найсміливіших задумів.
 4. Тканина та фурнітуру для проекту ви вибираєте самі.
 5. Економія вашого часу і фінансів.

Меблі на замовлення: на що звертати увагу

Коли доцільно замовити меблі?

Виготовлення м’яких меблів під замовлення необхідно для створення інтер’єрів преміум класу в офісі, в будинку або в квартирі, в номері готелю, в залі ресторану або популярного нічного клубу, в магазинах, які торгують дорогими товарами.

Замовляючи м’які меблі, замовники визначають тільки напрям, довіривши опрацювання деталей справжнім професіоналам, або передають майстрам вже повністю готовий проект, яким суворо слідують при виробництві.

Меблі на замовлення – це завжди зручно, надійно, цікаво, необтяжливо і недорого!