Медіс-Т – найкращий виробник зенітних ліхтарів в Україні!

ДУМКА 23, Травень 2023, 15:45 64

Зенітні ліхтарі є складною архітектурною конструкцією, яка забезпечує природне освітлення та надійну вентиляцію в приміщеннях. Вони монтуються на будь-якому типі покрівлі, а також пропускають набагато більше світла, ніж звичайні вікна.

Зенітні ліхтарі з полікарбонату (зенитные фонари из поликарбоната) та інші види конструкцій на даху поки не дуже поширені, але незважаючи на те, що в торговому центрі зенітні ліхтарі використовувалися ще за СРСР, а до цього моменту ними прикрашали собор Святої Марії, який розташований у Флоренції, та Капітолій, що знаходиться у Вашингтоні. Але за рахунок ефективності, багатофункціональності, а також вигоди, яка отримується від використання світлових куполів, вони поступово увійшли на ринок і тепер монтуються навіть на промислових складах, підприємствах, спорткомплексах.

Основні функції:

  1. Створити природну циркуляцію повітря без допоміжної витяжки.
  2. Сприяти видаленню диму у разі займання.
  3. Забезпечити природне освітлення в приміщенні протягом усього дня (може використовуватися як допоміжне джерело світла або як аналог вікон у приміщенні, де їх установка небажана або неможлива).
  4. Створити декоративне висвітлення.

За рахунок таких світлових куполів з’являється можливість економити електроенергію, яку довелося б витратити на примусову вентиляцію чи освітлення. Крім того, дах із куполом виглядає естетично. Напевно, всі бачили у фільмах зенітні ліхтарі, які встановлюються над банкетною залою, басейном чи концертним майданчиком. Крім того, їх також можуть монтувати і у великих офісних будівлях, адже доведено, що за додаткового джерела світла працівники працюють набагато продуктивніше.

Зенітні ліхтарі встановлюються у громадських, промислових та комерційних об’єктах. Їх конструкція дозволяє спроектувати незадимлюване та освітлене приміщення. Подібні ліхтарі досить часто встановлюють на покрівлі:

  • галереї;
  • складів ПММ;
  • промислові приміщення;
  • торгові центри, а також розважальні комплекси.

Компанія Медис-Т готова надати консультації з приводу подібних конструкцій, а також виготовити потрібні елементи. Зенітні ліхтарі можна покращити за допомогою встановленню в конструкцію додаткових елементів. Серед них можна виділити автоматику для відкривання і закривання, клапан вентиляції у зенітних ліхтарях для покращення ефективності вентиляції. Співробітники компанії готові виготовити та змонтувати конструкції любих типів за демократичними цінами.