Мій досвід роботи з сайтом Bit Trade

ДУМКА 17, Грудень 2021, 12:40 289
Мій досвід роботи з сайтом Bit Trade

Доброго дня шановні читачі! В даній статті я поділюсь з вами своїм досвідом користування сайтом Bit Trade.

Зовнішній вигляд та наповнення сайту.

При вході на сайт ми одразу бачимо, що на панелі користувача немає зайвих функцій, зайвих рекламних постів. Функціонал сайту має декілька розділів, які прості та зрозумілі для нових користувачів. Проблем з відкриттям розділів, за час мого користування, не виникало, що свідчить про надійність функціонування.

Мій досвід роботи з сайтом Bit Trade

Мій досвід використання.

В кінці серпня 2021 року я пройшов реєстрацію на сайті. Процедура реєстрації не дуже важка, при наявності мінімальних навиків користування комп’ютером ви з легкістю впораєтесь. Сам сайт призначений для покупки та продажу цифрового активу Bitbon, інформацію про який можна знайти за поcиланням: Система Bitbon.

Мій досвід роботи з сайтом Bit Trade

На початку вересня я, за допомогою мого товариша, який в свою чергу випустив мені ваучер на 100$, зарахував на власний рахунок кошти, які у подальшому використав для придбання токену Bitbon, вартість якого на той час скалала 23,42$ за одиницю обліку.

Придбання здійснилось миттєво, що вказує на високу швидкість функціональності сервісу.

Одразу після зарахування Bitbon на основний баланс, вони потрапили в акцію “Стейкінг Bitbon”, суть якої полягає в збереженні Bitbon на основному балансі, з 7 дня перебування на балансі раз у 3 дні починає приходити винагорода у розмірі 3% в місяць від загальної кількості.

Дана акція починає діяти автоматично, без зайвих операції, що показує продуманість та клієнтоорієнтованість компанії.

Також хотів би відзначити швидкість та професіоналізм служби підтримки, на запитання, які виникають у процесі використання сайту, відповідь та вирішення питань приходить одразу.

Мій досвід роботи з сайтом Bit Trade

Отож тезисно підсумуємо результати користування:

Bit Trade – надійний, простий у використанні сервіс для придбання та продажу цифрового активу Bitbon.
Bit Trade – співпрацює зі своїми користувачами, враховує їх думку та вирішує щоденні запитання, які виникають в результаті експлуатації.
Bit Trade – активно розвивається, проводить різноманітні конкурси для залучення нових користувачів.
При такій стратегії розвитку Bit Trade – результат однозначно буде масштабним!

Дякую за увагу!