Одноразові простирадла – де використовуються та в чому особливість застосування

ДУМКА 15, Листопад 2022, 05:34 286

Одноразові простирадла Chila набули популярності, оскільки мають багато переваг у порівнянні з аналогічними багаторазовими витратними матеріалами. Вони практичні та гіпоалергенні, а тому доречні у багатьох сферах діяльності і повністю безпечні для користувачів. Найбільшого розповсюдження одноразові простирадла знайшли в області медичного обслуговування. Зокрема, в косметологічних та масажних кабінетах.

Одноразові простирадла – де використовуються та в чому особливість застосування

Які вигоди отримує користувач одноразових простирадл

Одноразові простирадла практичні, вони економлять час та пришвидшують гігієнічні процедури. Їх виготовляють з натуральних волокон, які перешкоджають проникненню бактерій та є стійкими до забруднень. Матеріал не залишає зайвих небажаних слідів та ворсу на предметах одягу. Серед основних вигод від використання одноразових простирадл можна виокремити наступне:

 • фінансова економія, яка забезпечується за рахунок зменшення витрат на багаторазове прання та стерилізацію простирадл;
 • збереження часу, який може бути витрачений на додаткову дезінфекцію та прибирання;
 • особливістю використовуваних матеріалів під час виробництва, які відомі своїми відмінними водовідштовхувальними властивостями та здатністю вільно пропускати повітря.

Одноразові простирадла дуже зручні у використанні. Вони утилізуються після використання та економлять час. Багаторазові махрові чи бавовняні матеріали потрібно прати, стерилізувати, що уповільнює очищувальні процедури та вимагає додаткових грошових витрат.

Як правильно вибрати одноразові витратні матеріали?

Перед покупкою матеріалів потрібно звертати увагу на такі критерії: довжина та ширина, колір, щільність, мета покупки та потенційна сфера використання. Для виготовлення одноразових витратних матеріалів у виробництві використовують наступні види матеріалів:

 • спанбонд – цей матеріал являє собою поліпропіленові нитки, з’єднані між собою термічним способом, завдяки чому витратники міцні та не пропускають бруд і воду;
 • спанлейс – матеріал складається з віскози та поліефіру, він м’який та безворсовий, відрізняється високими всмоктувальними властивостями, як, наприклад, вата;
 • СМС – матеріал має у своєму складі такі елементи: два шари спанбонду та один шар мельтблаунда, волокна матеріалу з’єднані між собою таким чином, що жодні мікроби або бруд, жири не зможуть пройти крізь них. Цей нетканий витратник відрізняється антибактерицидними та абсорбуючими властивостями.

Основні сфери використання одноразових простирадл

Одноразові витратники найчастіше використовують у медичній сфері. Власники стоматологічних, масажних або косметологічних кабінетів визнають цей матеріал найбільш зручним та практичним, оскільки він полегшує процес прибирання. Серед основних напрямків дяільності, де можуть бути затребуваними одноразові простирадла, наступні позиції:

 • медичні заклади;
 • СПА-салони;
 • діагностичні центри;
 • будинки для людей похилого віку;
 • стоматологічні поліклініки;
 • масажні салони.

Цей список може бути розширений, залежно від потреб та потенційних обсягів використання витратників. Одноразові витратні матеріали – це запорука гігієни та комфорту.