Огляд київського лікувально-консультативного центра ЮНІОН

nick 2, Лютий 2023, 13:39 148
Огляд київського лікувально-консультативного центра ЮНІОН

Вивченням наркоманії та її лікування у наш час як і раніше займаються психологи і наркологи в реабілітаційних центрах для наркоманів.

Пристрасть до наркотиків вважається небезпечнішим, ніж інші види деструктивного поведінки – алкоголізму та тютюнопаління. Це зумовлено здатністю речовин, що приймаються, змінювати психічний стан людини. Зміна особистості у бік відходу від реальності у поєднанні з сильною залежністю та непереборною тягою до збільшення дози провокують наркоманів часто на злочини, призводять до руйнування організму та ранньої смерті. Саме тому успішне лікування наркоманії у Києві можливе лише у лікувально-консультативному центрі ЮНІОН у Києві.

Огляд київського лікувально-консультативного центра ЮНІОН

Як зрозуміти, що рідній людині потрібна допомога? Зараз у будь-якій аптеці можна придбати тест на наркотики. За дотримання правил застосування недорогий і простий у застосуванні тест покаже наявність проблеми. Підтвердити підозри допоможе і спілкування з лікарями клініки. Запишіться на консультацію до лікувально-консультативного центру та пройдіть перевірку у нарколога.

Лікування наркоманії має проводитися лише справжніми професіоналами. Самостійно подолати потяг до наркотиків вдається лише одиницям. Навіть після реабілітації у центрі зберігається ризик рецидиву хвороби на тлі стресу, фінансових проблем, тому наркологи та психологи сьогодні практикують комплексний підхід до лікування наркоманії.

Огляд київського лікувально-консультативного центра ЮНІОН

Кому варто звернутися в ЮНІОН у Києві

У центрі проводиться консультування та надається комплексна кваліфікована допомога при різних видах хімічних та нехімічних залежностей:

  • наркоманії (супутніми захворюваннями, у тому числі інфікованих ВІЛ, вірусними гепатитами тощо);
  • алкоголізму;
  • комп’ютерної та інтернет залежності;
  • токсикоманії;
  • залежності від азартних ігор;
  • інші види залежностей.

Допомога пацієнтам здійснюється із застосуванням сучасних медичних технологій та методів, ефективність та безпека яких підтверджена науковими дослідженнями. У лікуванні використовуються нові високоефективні фармакологічні засоби із доведеним механізмом дії.

У рамках проекту ЮНІОН-центр, свій досвід та знання об’єднали кваліфіковані фахівці експертного рівня у сферах наркології, психіатрії, психотерапії, адиктології, соціотерапії та юриспруденції. Зверніться та отримайте детальну консультацію необхідного фахівця, який правильно проведе діагностику та організує ефективне лікування. Також можна проконсультуватися та вирішити проблеми, пов’язані із залежним та кримінальним способом життя, отримавши консультацію професійних юристів.