Особливості голок Groz-Beckert

nick 20, Квітень 2023, 21:33 57
Особливості голок Groz-Beckert

GROZ-BECKERT – це всесвітньо відомий постачальник промислових голок для швейних машин, які використовуються для трикотажу, тканих матеріалів, повсті, шкіри, просочення, комбінованих матеріалів, джинсових тканин та інших матеріалів, які застосовуються для шиття по всьому світу. Купити голки Groz-Beckert можна в інтернет-магазині Graifer з доставкою додому. Вартість їх є для всіх прийнятною.

Особливості голок Groz-Beckert

Якщо спочатку фірма GROZ-BECKERT випускала лише голки для в’язального та ткацького обладнання, то зараз вона виготовляє голки:

 1.  для обладнання підприємств із виробництва взуття;
 2. пробивні та структуроутворюючі;
 3. для валяння;
 4. для тафтинг-машин на виробництвах килимових покриттів;
 5. для виробництва побутового та технічного текстилю.

Особливості будови голки

Голки для промислових швейних машин Groz-Beckert мають спеціальну колбу, повністю круглу у перерізі, що відрізняє їх від голок із усіченими колбами для побутових машинок. У цьому випадку винятки становлять лише вироби, призначені для підшивальної техніки. Колба має повністю відповідати голкодержателю. Якщо встановлення зроблено неправильно, тоді буде спостерігатися поломка голки або пропуск стібків.

Особливості голок Groz-Beckert

Інноваційні технології

Виробляються голки Groz-Beckert за допомогою технології формування з новою формою LoopControl®, що забезпечує на виході отримання точно заданого контура голки, з оптимальними радіусами округлості. У свою чергу завдяки такій формі досягається ряд позитивних моментів:

 • зниження ризику пошкодження матеріалу;
 • зниження випадків пошкоджень та поломок голок;
 • покращений зовнішній вигляд швів;
 • підвищення стабільної роботи голки;
 • скорочення вигину голки під час пошиття;
 • зменшення можливості пропустити стібки.

Швейні голки Groz-Beckert застосовуються практично на всіх виробничих підприємствах з виробництва текстилю та у невеликих швейних цехах. Замовити иглы для промышленных швейных машин можна у будь-якій кількості за вигідною ціною.

Багаторічний досвід показав, що такий мініатюрний інструмент, як голка, дуже впливає на якість шва, продуктивність, захист матеріалу. Широке розмаїття швейних виробів, виробів зі шкіри та технічного текстилю і т.д., а також величезне різноманіття швейних машин вимагають різних голок, призначених для конкретної швейної машини, для кожного окремого шва. В асортименті компанії Groz-Beckert понад 5000 найменувань та типорозмірів голок.