Особливості підбору автозапчастин в інтернет магазині

nick 3, Вересень 2021, 16:33 446
Особливості підбору автозапчастин в інтернет магазині

Коли ламається авто, господарі такого виду транспорту все частіше відмовляються від пошуку заміни на авторинках і в магазинах. Це виправдано, в невеликих точках продажів потрібної запчастини просто може не бути в наявності. Також часто в таких магазинах пропонують автозапчастини далеко не найкращої якості.

Набагато зручніше використовувати підбір запчастин по каталогу і замовлення їх в інтернет-магазині. Це значно допоможе прискорити пошук потрібних автозапчастин та відремонтувати авто в короткі терміни. Заглянувши в каталог запчастин, можна швидко підібрати і купити робити на своє авто з доставкою додому. Вартість їх є різною.

Продаж запчастин в інтернет-магазині ви маєте наступні переваги:

  • всі деталі можна відшукати в одному місці;
  • стабільна ціна, яка нижче мінімальної вартості аналогічного товару на авто базарі;
  • відсутність фальсифікатів, тільки оригінальні запчастини;
  • гарантія якості товару, що купується;
  • можливість розрахунку кількома способами;
  • наявність online консультування.

Особливості підбору автозапчастин в інтернет магазині

Як вибрати автозапчастин в інтернеті

Перш за все, варто робити акцент на якості автозапчастин. Вони бувають оригінальними і неоригінальними.

Оригінальні мають маркування заводу, повністю відповідають стандартам якості, а й коштують набагато дорожче.

Неоригінальні або аналогові, навпаки, коштують дешевше, але і якість їх нижче. Відрізнити аналог від оригіналу можна без проблем – часто на підробках немає знака виробника і фірмової упаковки, стікера із зазначенням характеристик тієї чи іншої запчастини.

 

Особливості підбору автозапчастин в інтернет магазині

Про компанію

Каталог товарів Japan-cars.com.ua за час своєї роботи виріс до 15 мільйонів товарів, а щомісячна аудиторія покупців в наш час становить понад 150 тисяч осіб, багато з яких в 82% випадків звертаються до можливостей магазину знову і стають постійними клієнтами.

Тут можна замовити як оригінальні запчастини, так і деталі, які виробляють сертифіковані сторонні виробники, якість продукції яких відповідає всім міжнародним вимогам.

Широкий вибір – маючи широку базу запчастин від фірми-виробника і аналогів, хороший інтернет-магазин пропонує велику кількість варіантів деталей з описом їх характеристик. Тому покупцеві зовсім нескладно відшукати і купити необхідну автозапчастин. За рідкісним винятком, коли можуть виникнути проблеми, складають унікальні деталі, які потрібно замовляти в інших країнах.