Особливості та переваги Apple Airpods Max: чи варто їх купувати

Володимир Маркопольский 20, Квітень 2021, 18:44 13

Apple Airpods Max — перші повнорозмірні навушники в історії компанії Apple. Ще до виходу в офіційний продаж вони наробили немало шуму. По-перше, виробник наділив їх багатьма цікавими фішками та перевагами, що не може не радувати фанатів бренду. По-друге, ціна на них, м’яко кажучи, трохи лякає. Тому, перед тим, як купувати навушники за 20 тисяч гривень необхідно добре подумати.

Отож, варто купувати Apple Airpods Max чи не варто? Давайте спробуємо розібратися.

Переваги та недоліки навушників

Дозволимо собі забігти наперед та відразу дати відповідь на поставлене запитання — навушники Apple Airpods Max дійсно достойні уваги, і купувати їх однозначно можна. Але лише в тому випадку, якщо у вас немає труднощів з грошима. Навушники можуть похвалитися преміальною якістю та технологічністю, і за них не шкода було б віддати гроші, які за них просять. Але це лише навушники, які для багатьох не є річчю першої необхідності. Тому, якщо ви відчуваєте, що для вашої кишені такі витрати будуть зайвими, то краще вибрати щось більш скромне.

Недоліків у даних навушників фактично всього два:

  1. Висока вартість.

  2. Вага.

З першим ми вже, можна сказати, розібралися. Що стосується другого, то тут також нічого страшного немає. Пристрій важить 384,8 г, до яких можна звикнути через пару годин користування. Також, якщо подивитися з іншого боку, то порівняно велика вага є наслідком якісної збірки. Пластику в конструкції мінімальна кількість. Натомість виробник зробив дужки оголів’я та подовжуючі дуги з нержавіючої сталі, а чашки навушників — з анодованого алюмінію. Тому Airpods Max міцніші та надійніші в порівнянні з конкурентами.

Крім цього варто виділити наступне:

  • Комфорт. Амбушюри мають ефект пам’яті та моментально підлаштовуються під форму голови і вуха. Дужки оголів’я подовжуються завдяки подовжувачам з нержавіючої сталі. Положення вони тримають міцно, тому постійно поправляти навушники не доведеться.

  • Чохол Smart Case. В нього роль значно важливіша, ніж просто захист пристрою від ударів. Коли навушники поміщаються в чохол, вони переходять в режим енергозбереження, що значно збільшує час роботи.

  • Якість звуку. В кожному навушнику встановлені десятиядерні чіпи Apple H1, які забечують максимально якісне та комфортне звучання. Навіть якщо навушники будуть сидіти на голові якось нерівно, штучний інтелект підлаштує звук так, щоб він був максимально збалансованим. Також, відразу після одягання навушників вмикається активне шумозаглушення.

  • Автономність. З увімкненою функцією активного шумозаглушення навушники здатні працювати 20 годин на одному заряді. Якщо ж заряду взагалі не лишилося, а з дому потрібно терміново виходити, то проблеми також не буде. За 5 хвилин пристрій можна зарядити енергією для півторагодинного прослуховування.

Airpods Max також можуть похвалитися легкістю у користуванні в комплексі з іншими продуктами Apple. В продажі вони представлені в п’яти кольорах.