Переваги перевезень вантажів за допомогою автомобільного транспорту

nick 16, Квітень 2021, 17:38 70

У рейтингу найбільш затребуваних видів вантажоперевезень – автоперевезення, безперечно, знаходяться на чільному місці. Особливо якщо мова йде про доставку вантажів на порівняно невеликі відстані: в межах міста, області, України, країн СНД.

Транспортні компанії, які здійснюють доставку вантажів авіатранспортом, надають своїм клієнтам такі послуги:

  • оформлення страховки;
  • доставка вантажу від складу відправника до аеропорту;
  • оформлення потрібних документів;
  • відповідна упаковка вантажу;
  • навантаження / розвантаження вантажу;
  • перевезення вантажу на склад одержувача.

Автомобільні вантажоперевезення – це найважливіша галузь для сучасної України. Адже завдяки автомобільних вантажоперевезень виконується економічна взаємодія різних областей. При цьому відразу ж варто відзначити той факт, що автомобільні вантажоперевезення мають свої переваги, які і обумовлюють популярність цього типу послуг. Як показує практика, багато представників сучасного бізнесу роблять свій вибір саме на користь цього виду перевезення вантажів.

Специфіка автоперевезень

У будь-якому місці з дуже розвиненою інфраструктурою вантажі можуть перевозитися автотранспортом. Статистика показує, що таким способом доставляється 70% всіх товарів. Настільки високий показник пояснюється доступністю замовлення цієї послуги, гнучкістю графіків доставки та її високою швидкістю. При великій кількості вантажів, їх можна транспортувати в контейнерах. Щоб уникнути кількох поїздок за товаром, можна просто підібрати вантажне авто відповідних розмірів і перевезти на ньому весь вантаж відразу.

Скласти правильний план перевезення з урахуванням всіх необхідних зупинок допоможуть фахівці відділу логістики. Вантаж доставляється в короткі терміни і акуратно, без яких-небудь пошкоджень. Важливо повідомити виконавцеві замовлення про всі свої вимоги і побажання, і тоді послуга буде надана в повній відповідності з запитами замовника.

Багато видів транспорту, такі як авіа і ЖД транспорт, залежні від погодних та інших умов на дорозі. Наприклад, поїзд слідуватиме за маршрутом, згідно існуючих станцій і прокладеної залізниці. Вантажне авто в цьому відношенні набагато зручніше для вантажоперевезення, оскільки в будь-який момент може об’їхати важко прохідну ділянку траси, а також виконує вантажоперевезення незалежно від погодних умов.

Підводячи підсумок можна сказати, що автомобільні перевезення є найбільш оптимальним способом доставки вантажів в межах міста і можуть серйозно конкурувати з залізничними та авіаційними перевезеннями при доставці у віддалені міста.