Переваги програмного продукту BAS

nick 9, Червень 2021, 18:20 24

BAS Малий бізнес є готовим продуктом для підприємств Small Business Solutions торгових, виробничих фірм.

Це дієвий інструмент автоматизації та розвитку невеликого і середнього бізнесу. Також “BAS Малий бізнес” ідеально підходить для сервісних компаній, які надають свої послуги в сфері оренди нерухомості, автотранспорту і т.д. Салони краси, охоронні фірми, невеликі медичні установи, будівельні компанії, спортивні комплекси також без проблем автоматизують бізнес процеси за допомогою готового рішення BAS Малий бізнес, який купити можна без проблем.

BAS Комплексне управління підприємством

Цей  продукт є комплексним рішенням, яке охоплює основні контури управління і обліку, яке дозволяє організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами роботи підприємств.

Основні функціональні можливості програми

  • Еквайринг (платіжні картки).
  • Планування та облік руху безготівкових та готівкових грошей.
  • Облік кредитів, вкладів і позик.
  • Різні інструменти для ведення платіжного календаря.
  • Маршрути узгодження заявок.

Програмний продукт BAS Комплексне управління підприємством, який купити можна недорого, поставляється в електронному вигляді. Разом з программою входять вся документація, необхідні дистрибутиви, набір пін-кодів, реєстраційна анкета і керівництво користувача. Можна купити основну поставку програмного продукту разом з клієнтськими і серверними ліцензіями.

BAS Управління торгівлею

Компанії, які займаються торгівлею колись у своїй роботі стикаються з необхідністю автоматизації процесів обліку та управління. Не менш важливим питанням для них є підбір софта для правильної організації всіх робочих операцій, наприклад, що стосуються постачання і продажів. Зараз найбільш популярними конфігураціями, які допоможуть впоратися в вищепереліченими завданнями, є BAS Управління торгівлею, яке можна купити онлайн.

Вибираючи продукти BAS для себе, ви отримуєте багато можливостей для управління своїм підприємством і ведення різних типів обліку – фінансового, бухгалтерського, а також податкового. Використовуючи налаштування в конфігураціях, ви легко зможете налагодити роботу конфігурацій BAS, враховуючи специфіку роботи саме вашої фірми. Зручність застосування, наявність своєчасних оновлень відповідно до чинного законодавства набагато полегшують роботу користувачів.