Популярні пляжі Бердянська

ДУМКА 25, Березень 2020, 08:40 77
Популярні пляжі Бердянська

Велика кількість сонячних днів, відсутність медуз, широкі пляжі і тривалий «пляжний сезон» – ось тільки частина переваг, пропонованих курортами Азовського моря відпочиваючим. Серед усього розмаїття розваг, житла і делікатесів, Бердянськ може пишатися і ще одним – різноманітністю пляжів. У цьому місті кожен зможе знайти своє ідеальне місце для відпочинку.

Поїздка з Харкова до Бердянська

Вибираючи Бердянськ як місце для відпочинку на літній сезон, слід пам’ятати, що це великий промисловий і портовий центр, тому проблем з транспортом тут не виникне. Підходить і власний автомобіль, і автобус і поїзд. Головне встигнути забронювати квитки. До речі, бронювання квитків є одним з найбільш напружених пунктів планування відпустки: всього за кілька годин квитки можуть бути розпродані.

Оптимальним варіантом для харків’ян є автобус Харків Бердянськ, який в сезон відправляється щодня, і дозволяє не тільки з комфортом дістатися до місця відпочинку, але і уникнути клопоту з бронюванням. Замовлення місць здійснюється по телефону.

Популярні пляжі Бердянська

Бердянськ: кращі пляжі

Почнемо з самого центрального пляжу, який знаходиться практично в серці курортного міста. Центральний міський пляж (вул. Горького) не надто широкий, однак, якщо немає бажання далеко ходити і їхати – прекрасний варіант. Захід в море, як і вздовж усього Азовського узбережжя – пологий: відпочиваючі з дітьми можуть не хвилюватися, водні ігри будуть проходити в безпеці без різких перепадів. Також тут можна скористатися послугою і покататися на катері (екскурсія включає поїздку по акваторії і по Бердянській косі).

Бердянський пляж на Лісках зачаровує з першого погляду: вулиці з білими будиночками, що плавно переходять в пляж, старі рибальські баркаси настільки гармонійно виглядають, що здаються нереальними. Прекрасний вид, чистий пісок чекають вас.

Якщо хочете насолодитися пейзажами морського порту, сміливо вирушайте на пляж Матроська слободка. Тут можна вдосталь покупатися і насолодитися кращими заходами.

Популярні пляжі Бердянська

Нудистські пляжі в Бердянську теж є. Один з найпопулярніших знаходиться між Бердянському і косою поблизу лиману з лікувальними грязями. Також можна відправитися на один із заток уздовж Бердянської коси.

Масштаби пляжу на Бердянській косі просто розбурхують уяву: на кількох десятках кілометрів тільки сонце, безкрає море, яке упирається в горизонт, і золотий пісок. Крім того, на Бердянській косі розташовані і аквапарк “Мис доброї надії», і десятки кафе і барів, а також атракціони і розваги. Тут є і тихі місця, до яких не доноситься шум міського життя і можна спокійно провести час на самоті.