Поради для тих, хто хоче купити бруківку

ДУМКА 13, Липень 2021, 13:09 25
Поради для тих, хто хоче купити бруківку

Щоб зробити територію навколо будинку більш практичною та прикрасити її, варто купити бруківку. Вже на етапі вибору бруківки постає багато запитань: який вид підійде до загальної архітектури на присадибній ділянці, кольорової гами, як вкласти кошти в якісну покупку, адже ціна бруківки не маленька через використання якісної сировини та автоматизованих технологій виробництва.

Щоб вибрана плитка відповідала дизайну вашої присадибної ділянки, потрібно визначитись, де будуть проходити доріжки, розміщене патіо, яке навантаження на мощення для прибудинкової території оптимальне, чи буде по ньому заїжджати автомобіль. Перед покупкою огляньте та ознайомтеся зі зразками бруківки Краснебрук. Так Ви можете розглянути форму та розмір, вибрати бажане поєднання кольорів.

Обирайте відповідно до ландшафтного дизайну

Визначившись з кольоровою гамою та формою елементів, Ви додасте території свіжого та довершеного вигляду. Важливо вирахувати найбільш точну кількість елементів бруківки, також варто врахувати, що запас 5 – 7% необхідний на випадок ремонту.

Купуючи бруківку, потрібно визначитися з навантаженням на неї. Відповідно до цього обирайте таку товщину:

  • 40 мм – для тротуарних, пішохідних доріжок;

  • 60 мм можна покласти на приватній парковці для легкових авто, магістральній вулиці;

  • 80 мм підійде для підвищеного навантаження міського значення, автостоянок.

Фарбування може бути повним та частковим, що становить 10% від товщини виробу. Частіше за все повністю забарвлена бруківка лише підвищує ціну, суттєво не впливаючи на якість плитки. Популярною є технологія фарбування Color mix. Такий спосіб передбачає змішування декількох пігментів на лицьовій стороні елементу. Це забезпечує плавні переходи та природні фактури.

Бруківка Краснебрук задовольнить ваш запит, перевірено нашими клієнтами.

Як перевірити якість технології виробництва

Для технології вібропресування обладнання потрібне дороге, тому за це не візьметься компанія, яка не відповідає за свою репутацію та товар.

Довговічність елементів забезпечує використання лише якісних складників та метод вібропресування, при якому використовується менше води, а це сприяє високим показникам міцності, морозостійкості, водовідштовхування. Автоматизована технологія дозволяє дотримуватися точних пропорцій та геометричних форм. Для надання кольору використовуються пігменти, а гладка поверхня забезпечується додаванням спеціальних складників. Наявність води у розчині можна визначити за допомогою постукування елементів один до одного. Глухий звук свідчить про те, що кількість води тут перебільшена, дзвінкий звук – про якість та довговічність матеріалу.

Ви повинні впевнитись, що технологія виробництва забезпечує високий показник міцності, а сировина, з якої виробляють вібропресовану продукцію, пройшла перевірку в лабораторних умовах. Довіряйте перевіреному виробнику! Підприємство krasnebruk.com.ua/ – це якість продукції та надійність співпраці!