Поради щодо вибору столів на кухню

nick 1, Жовтень 2021, 11:55 58
Поради щодо вибору столів на кухню

Обідній стіл є одним з найважливіших предметів меблів.

Саме він збирає воєдино сім’ю, члени якої не бачаться роками, вислуховує всі секрети подруг, які зібралися на чаювання, стає свідком того, як тануть серця закоханих під час романтичної вечері, і багато чого іншого. Коротше кажучи, це дуже зручна, потрібна і корисна річ, без якої в будинку просто не обійтися. Ви можете купити столи на кухню в інтернет-магазині з доставкою додому. Вартість їх є різною.

Столи бувають:

  • круглі;
  • скляні;
  • дерев’яні столи;
  • столи кухонні розкладні;
  • пристінні.

Поради щодо вибору столів на кухню

Як вибрати кухонний стіл за кількістю ніжок?

Кількість ніжок у обіднього столу впливає на його стійкість, зручність посадки, а також мобільність. Часто при виборі меблів для кухні цей параметр не враховується, не звертаючи уваги на те, що він не менш важливий, ніж матеріал і розміри. Одна нога є центральною опорою, і такий варіант є досить актуальним для невеликих приміщень. За таким кухонним столом зручно сидіти, так як ноги не будуть упиратися в ніжки.

Стіл на двох ніжках виглядає з боку виглядає компактно, але до його недоліків варто віднести незручність для тих, хто сидить близько до місця кріплення основи до стільниці. Виняток становлять столи-трансформери. Обідній стіл на три ноги в основному виготовляють круглої форми. Зручність, практичність, функціональність і естетичність – ось відмінні риси таких меблів. Кухонний стіл на чотирьох ніжках можна сміливо назвати класичним варіантом.

Куди поставити стіл?

Простора кухня дозволяє не звертати уваги на цей пункт. Адже тут велика кількість можливостей для творчості. Все залежить від розташування гарнітура. Наприклад, якщо решта меблів встановлена ​​уздовж стіни, то краще за все встановлювати стіл навпроти. А якщо гарнітур варто Г-образно, то краще замовити обідній стіл недорого круглої форми і поставити його в центрі кімнати. Втім, як вам більше подобається. У питанні дизайну інтер’єру шаблони категорично забороняються.

Як бачите, підібрати обідній столик – не так легко, як здається. Ці меблі повинна бути практичною, ергономічними, відповідати стилю і кольору інтер’єру, а в окремих випадках – ще й вирішувати додаткові завдання (як декоративні, так і функціональні).

Поради щодо вибору столів на кухню

Підсумки

Швидше за все, найважливіше в будь-якому предметі інтер’єру – щоб він подобався вам і вашим домочадцям. Обідній стіл повинен сприяти створенню затишної, дружньої атмосфери. І тут важливо врахувати все те, про що написано вище: і форму, і розміри, і матеріал виробництва, і кількість ніжок.

Не прагніть ніколи заощадити. Як правило, низька ціна буде говорити про використання для виробництва неякісної сировини.