Поради з вибору сноубордів

nick 27, Травень 2023, 10:15 167
Поради з вибору сноубордів

Багато хто думає, що кататися на сноуборді важко, треба бути безстрашним, сильним і спритним.

Насправді кожен охочий зможе навчитися керувати дошкою, лише трохи попрацювавши на тренуваннях з досвідченим інструктором. Рішення вибрати сноуборд може стати основою для того, щоб зробити ваше життя якомога яскравішим, цікавішим і насиченішим. Це слизька доріжка, і той, хто ступить на неї, отримає максимум задоволення. Щоб вибрати правильно сноуборд, варто спочатку визначити основні моменти, на яких треба робити акцент при виборі вашої майбутньої дошки. Купити сноуборди можна в інтернет-магазині з доставкою додому.

Поради з вибору сноубордів

Визначтеся зі стилем катання

При виборі сноуборду для початку варто визначитися, де і як ви кататиметеся.
Призначення сноуборду можна подивитися на ярлику або спитати у продавця-консультанта. В інтернет магазинах зазвичай є можливість виставити потрібний параметр у фільтрах товарів.

Як вибрати сноуборд

Усі сноуборди відрізняються як своєю формою, і жорсткістю. Початківцю сноубордисту краще вибрати «м’якшу» модель, на такій простіше навчитися підкорювати спуски, оскільки вона готова пробачити недоліки в техніці катання. Але чим впевненіше Ви почуватиметеся на снаряді, тим жорсткіша модель стане в нагоді. При виборі дошки варто наголошувати на написі, де вказано стиль, для якого вона призначена.

Стилі катання:

  • Carving;
  • All mountain;
  • Freeride;
  • Freestyle.

Поради з вибору сноубордів

Типи сноубордів

Сноуборди різняться:

  • по довжині та ширині;
  • прогину (Camber, Rocker та Flat);
  • формі (Directional, Twin, Directional-Twin);
  • призначеності для певного стилю катання.

В основному, залежно від останнього пункту та підбирають дошку, а також кріплення для сноуборду.
Конструкція має важливе значення при покупці, оскільки відбивається на вартості. Найдешевші моделі складаються із сердечника та монолітної кришки (кеп). Вони нескладні в обслуговуванні, але не надійні при екстремальному катанні. Найбільш міцними та довговічними вважаються варіанти у вигляді сендвіча. Тут усі шари спресовані під високим тиском. Сьогодні магазин сноубордів Boomerang пропонує різні моделі сноубордів. У каталозі Ви обов’язково знайдете моделі, будь то чоловічі чи жіночі сноуборди, які відповідатимуть вашим побажанням та потребам.

Якщо ви раптом сумніваєтеся, найкраще проконсультуватися з фахівцем, він зможе підібрати найбільш підходящий варіант, виходячи з ваших даних. У каталозі представлені сноуборди від відомих брендів, які користуються довірою та популярністю професіоналів та любителів катання на сноуборді.