Послуга розкрутки сайтів

ДУМКА 21, Вересень 2020, 12:55 40
Послуга розкрутки сайтів

Компанія Optimize одна з перших на ринку пошукової оптимізації України запропонувала своїм клієнтам ясну і просту схему визначення ціни на послугу розкрутки сайтів.

Оскільки в нинішній ситуації основною складовою витрат на розкрутку сайту є витрати на покупку зовнішніх посилань, наша базова пропозиція формулюється так: «контрольний бюджет плюс вартість наших робіт». Розмір посилального бюджету визначається виходячи з конкурентності вибраних запитів (тобто оцінюються бюджети, які ваші конкуренти витрачають на покупку зовнішніх посилань), а вартість робіт є фіксованою сумою в місяць.

Які основні задачі:

  • вивести сайт на перші позиції в основних пошукових системах;
  • збільшити рентабельність вкладень в інтернет-рекламу;
  • залучити необхідний обсяг цільової аудиторії.

У разі, коли бізнесу необхідна розкрутка сайтів по трьом-чотирьом десяткам конверсійних (точних) запитів, нам досить сумарного посилального бюджету близько 2000 – 3000 гривень, щоб отримати стабільні позитивні результати. В такому випадку робиться суттєва знижка на вартість наших робіт.

Що це дає:

  • вигідна вартість;
  • висока швидкість досягнення результатів;
  • високий коефіцієнт віддачі за рахунок точних запитів.

Розробивши технологію розкрутки сайту за конверсійними запитам, ми зуміли звести витрати до мінімуму і тим самим зробити вартість пропозиції найбільш вигідною для вас.

Клієнтів, які висловлюють бажання розкрутити сайт по висококонкурентних запитах, як правило не дуже цікавить економія на просування, для них набагато важливіше забезпечення постійно позитивні результати. Для таких клієнтів ми розробили схему оплати з гарантією позицій, при яких клієнт оплачує тільки ті дні, в які сайт знаходився в топі по кожному окремому запиту. У таких випадках ми діємо таким чином: купуємо зовнішні посилання з великим запасом, щоб з максимальною вірогідністю сайт якумога довше посідав ТОПові позиції в пошуку. Природно, що і наші витрати, і вартість послуг для клієнта в цьому випадку вище, ніж в інших тарифах.

Що отримує клієнт:

  • 100% гарантія результатів;
  • абсолютна стабільність результатів

Нижня цінова планка, починаючи з якої укладаються договори з оплатою по позиціях, становить 10000 грн. на місяць.

Фінансові гарантії набирають чинності через 8 тижнів з моменту початку робіт.
Компанія Optimize пропонує послуги, що підвищують ефективність вашого бізнесу. Ми здійснюємо пошукову оптимізацію (seo) і просування сайтів, допомагаючи вам залучати нових клієнтів. Багаторічний досвід роботи наших фахівців в області інтернет-маркетингу – це сотні компаній, які збільшили свій прибуток. Вибираючи шлях до успіху, зверніться в студію Optimize.