Про необхідність щорічної перевірки зору

nick 7, Червень 2021, 15:55 40
Про необхідність щорічної перевірки зору

Більшість людей, які відчувають незначне погіршення зору, не звертають на це уваги, вважаючи, що це звичайне перевтома після довгої роботи за ПК.

Часто зниження гостроти зору практично не відчутно і може супроводжуватися швидкою стомлюваністю очей або сильними головними болями. Людина може навіть не розуміти, що прийшов час звернутися до фахівця. Своєчасна перевірка Вашого зору і, при необхідності, його корекція допоможуть точно уникнути різних ускладнень і зберегти здоров’я очей. Записатися на перевірку зору в Києві можна без проблем.

Діагностику проводить лікар-офтальмолог вищої категорії Комісаренко Галина Павлівна (26 років досвіду). Тут також можна не тільки пройти обстеження зору, а також замовити окуляри або контактні лінзи. В подальшому лінзи можна замовляти через сайт інтернет-магазину mkl.ua. При замовленні від 500 грн. доставка безкоштовна у любий куточок України.

Про необхідність щорічної перевірки зору

Кому варто звернути особливу увагу на щорічну перевірку зору у Києві

Приділіть особливу увагу перевірці свого зору, якщо:

  • ви плануєте вагітність;
  • у вас були якісь травми або захворювання очей;
  • у вас є захворювання нервової або судинної системи;
  •  у ваших родичів була глаукома або катаракта;
  • ви проходите тривалий курс лікування гормональними препаратами;
  •  у вас знижений тиск.

Як проходить стандартна перевірка зору?

Насамперед офтальмолог розпитає Вас про Ваші скаргах, задасть додаткові питання про вашому самопочутті. Не варто дивуватися, якщо Вас попросять розповісти про Ваш спосіб життя, місце роботи, запитають, чим хворіли Ваші найближчі родичі – ця інформація може бути важлива для визначення можливих спадкових захворювань або недуг, які можуть бути викликані зовнішніми факторами. Далі офтальмолог на основі цих даних запропонує варіанти діагностики, яка може включати різні методи і перевірку на обладнанні.

Найпоширеніші захворювання

Найпоширенішою причиною звернення до офтальмолога є короткозорість або по-науковому міопія. Необхідно знати, що це захворювання має генетичну природу, і якщо у вашій родині є випадки захворювання на міопію, тоді вам варто оче6нь акуратно ставитися до зору і часто перевіряти його стан.

Пам’ятайте, що деякі патології очей є занадто підступними і можуть протікати безсимптомно – ви не будете нічого помічати, а хвороба буде тільки прогресувати. Саме з цієї причини слід регулярно відвідувати офтальмолога, щоб своєчасно виявляти відхилення або патології.