Про послуги компанії YouControl

nick 15, Серпень 2021, 20:57 98
Про послуги компанії YouControl

У нашій країні вже кілька років відкривають державні дані – і чим більше публікують реєстрів, тим більше зростає ринок ділової розвідки.

Сфера, колись доступна обраним фірмам, тепер демократизувалася: кожен може подивитися дані про підприємство або ФОП. Але зараз звертаються зазвичай не до голих даними, а до стороннім сервісам-агрегаторами. Одним з найвідоміших є система YouControl, яка пропонує скористатися всім бажаючим таким інструментом як фінансовий моніторинг.

Про послуги компанії YouControl

Це перевірка, контроль операцій, які здійснює особа, звертаючись за наданням певних фінансових послуг в різних сферах до певних суб’єктів.

Фінансовий моніторинг – це заходи по контролю фінансових операцій, які здійснюють в банках та інших установах, щоб попередити операції з грошима, здобутими нелегальним способом.

Суть фінансового моніторингу: відстежувати різні фінансові операції за певними критеріями.

Дії з фінансового моніторингу включають ідентифікацію, верифікацію клієнтів, ведення обліку їх операцій і збір даних про їх учасників. Детальніше дізнатися про фінансовий моніторинг можна на порталі https://youcontrol.com.ua/articles/pro-finansovyy-monitorynh-za-5-khvylyn-video/.

Які дані доступні в моніторингу:

  • Наявність або поява реєстрації ФОП,
  • Судові рішення:
  1. поява нового судової справи щодо особи;
  2. поява справи, призначеного до розгляду;
  3. поява нового судового документа у справі;
  4. поява записи про повторний розгляд справи щодо особи.
  5. поява фізичної особи в юридичну особу в статусі засновника, директора, підписанта, бенефіціара.

Український сервіс відкритих даних YouControl зараз дозволяє швидко перевірити будь-якого іноземного контрагента на своєму порталі https://youcontrol.com.ua/. Коротку довідку можна отримати безкоштовно після проходження реєстрації, розгорнута інформація доступна в платній виписці.

Що таке YouControl

Це аналітична система, яка надає досьє на зареєстровані на території України фірми: коли, де і ким заснована компанія, які види діяльності здійснює, яке її фінансове становище, чи є борги по податках і не залучена вона в судові тяжби.

Про послуги компанії YouControl

YouControl спрощує роботу

YouControl розробив велику кількість унікальних інструментів для ведення справ. Так, автоматичний моніторинг буде займатися відправкою на ваш e-mail дані про зміну в одному з реєстрів. Допоможе захиститися від рейдерських атак і схожих зовнішніх загроз. Надішле інформацію про нові судові тяжби і виконавчих провадженнях. Моніторинг виконується щодня.

Пошук зв’язків допоможе швидко провести паралелі і знайти зв’язку між двома фірмами по керівництву, контактними даними та місцерозташуванням.