Санаторій «Шахтар» в Трускавці: особливості та переваги

nick 10, Травень 2021, 09:49 47
Санаторій «Шахтар» в Трускавці: особливості та переваги

Санаторій «Шахтар» є одним з найкомфортніших санаторіїв в місті Трускавець. Так як створені найзручніші умови для відпочиваючих.

Інфраструктура цього санаторію працює для блага своїх гостей і дарує відпочинок і здоров’я. З вікон номера відкриваються незабутні краєвиди на місто, гори і озеро з лісом. Найкращий вибір щодо «ціна-якість» – це саме санаторій «Шахтар». Тут можна відпочити всією сім’єю. Ціни на відпочинок і лікування вас приємно здивують.

Незаперечною перевагою є:

  • широкий спектр послуг;
  • високий рівень обслуговування;
  • наявність дитячих кімнат, майданчиків і басейнів;
  •  обладнаний лікувальний центр;
  • SPA, укомплектований басейнами, лазнями, саунами, кабінетами косметології і спортзалом;
  • прибудинкова територія з безліччю зручностей.

Велика кількість бажаючих просто відпочити і поліпшити стан вирушають відпочивати в санаторій «Шахтар» щорічно, залишаючи після цього тільки позитивні відгуки. На офіційному порталі санаторію «Шахтар» представлені актуальні ціни, що залежить від умов і категорії номера.

Навіть не виходячи з санаторію можна скористатися такими розважальними послугами, як: кінотеатр, сауна, басейн, бібліотека. У цьому ж місці знаходиться супермаркет, перукарня, салон косметології.

Санаторій «Шахтар» досяг найвищого рівня обслуговування клієнтів. Кількість сервісних послуг регулярно зростає. Приємніше стає відпочинок і лікування. Місто Трускавець, зі свого боку, створило найкращу інфраструктуру для дозвілля своїх гостей.

Санаторій «Шахтар» в Трускавці: особливості та переваги

Харчування в санаторії

Санаторій Шахтар у Трускавці пропонує своїм гостям різноманітно меню, яке подається в сучасній просторій їдальні, розрахованій на більш ніж 300 осіб. Тут пропонуються в основному дієтичні страви, які є частиною оздоровчої програми здравниці.

Але переживати не потрібно. Професійні кухарі вигадують такі оригінальні делікатеси, що різниця між звичайною і дієтичної їжею відразу пропадає.

Розташування

Коли Ви вирішили добиратися до цього санаторію “Шахтар” поїздом або літаком, то потрібно доїхати до міста Львів, потім доїхати електропоїздом або автобусом до міста Трускавець, приблизно 100 кілометрів, далі маршрутним таксі до санаторію. Якщо Ви пересуваєтеся поїздом, то встаньте на залізничній станції міста Трускавець, далі маршрутним таксі до санаторію. Бажаємо усім гарного відпочинку!