Сервіс фільтрів очистки води

ДУМКА 4, Листопад 2020, 15:04 58
Сервіс фільтрів очистки води

Техніка потребує обслуговування і ремонту – це відомо всім. Навіть речі що виготовлені з надзвичайно якісних матеріалів і для тривалого використання з часом вимагають сервісу або калібрування. Пом’якшувачі води також не є винятком з правил, періодично потрібно проводити сервісне обслуговування і контроль показників води щоб бути впевненим у ефективній роботі приладу.

Сервіс і ремонт фільтрів пом’якшення води можна замовити тут https://aquatechnicalsystems.com.ua/poslugy/

Будова пом’якшувача води

Сучасний пом’якшувач води – це система, яка містить сипучий матеріал, його ще називають іонообмінною смолою, для видалення твердості з води. Видалення йонів твердості усуває вапняний накип у системі гарячого водопостачання, у ванних кімнатах, в душовій арматурі та зупиняє утворення нальоту.

Пом’якшувач води складається з трьох основних компонентів:

  1. Резервуар для смоли, що містить іонообмінну смолу;
  2. Сольовий бак для розсолу, що містить таблетовану сіль, яка розчиняється;
  3. Керуюча головка (клапан), що містить механізм, що визначають, коли відбуватиметься регенерація, і яка контролює напрямки потоків під час регенерації.

Також є моделі фільтрів де резервуар для смоли знаходиться всередині баку для розсолу, при цьому сольовий бак є “зовнішнім корпусом” пом’якшувача. Такі фільтри називають фільтрами «кабінетного типу».

Такі фільтри постачають воду періодично, оскільки для відновлення властивостей катіоніту потрібно провести регенерацію. Відповідно, в час регенерації фільтр не може подавати очищену воду. Для подачі чистої води в неперервному режимі встановлюю фільтри типу TWIN, що складаються з двох корпусів фільтру наповнених фільтроматеріалом.

Сервіс клапану управління

Найголовнішим елементом в складі фільтру є клапан управління, він здійснює управління потоками води і забезпечує вихід фільтру в режим регенерації і в робочий режим. Механічні частини фільтру, особливо ті що містять резинові ущільнення мають здатність зношуватись і стиратись, тому періодично потрібно проводити огляд даних частин клапану для забезпечення безперебійної роботи фільтру.

Замовте діагностику клапану управління можна на сайті

Контроль фільтроматеріалу

Для власників фільтрів пом’якшення, а також фільтрів комплексного пом’якшення і знезалізнення рекомендовано придбати експрес-тести для контролю показників води. З часом, іонообмінна ємність фільтроматеріалу зменшується і відповідно фільтр не так якісно виконує свою функцію. Вода вищої жорсткості потрапляє на вихід і негативно впливає на водогрійну техніку. Тому, періодичний контроль вихідної води допоможе вчасно визначити час заміни фільтроматеріалу.

Головне правило експлуатації фільтрів пом’якшення і знезалізнення – сервісне обслуговування це завжди дешевше ніж купівля нового фільтру.