Що таке піни та з чого їх виготовляють

ДУМКА 11, Січень 2022, 19:02 75
Що таке піни та з чого їх виготовляють

Пін (англ. pin) —  штир, шпилька, шпилька, тобто —  значок носіння на одязі. Сама історія цього виробу почалася ще за первісних часів, коли вже було сформовано елементарне суспільство. Тоді це були особливі символічні артефакти – каміння, пташине пір’я, кістки тварин або вироби з металу. Зараз форма, матеріал, зображення у пінів найрізноманітніші. Одні виготовлені з дорогоцінного металу з інкрустацією самоцвітів, інші представляють малюнок на шматку пластмаси. За мільйони років еволюції багато, у тому числі й піни, змінилося кардинально, проте основна функція значків збереглася – якісного поділу на класи, символ приналежності до певної культури, групи й навіть висловлювання своєї індивідуальности. Виготовлення пінів почалося ще. у США  близько XIX ст. Надзвичайну популярність вони набули у молоді 60-70-х років, ставши унікальним відмітним атрибутом, який виражає смак та стиль свого носія – його інтереси. Рюкзак, обвішаний різноманітними значками на той час, міг розповісти багато про його володаря як особистості.

Що таке піни та з чого їх виготовляють

Для чого виготовляють піни та кому підійдуть

Щоб коротко натякнути та розповісти людям про свою сферу занять, організацію, компанію чи співтовариство не потрібні слова – пін відмінно відображає певний вид діяльності або причастя до неї. Щобільше, це не просто значок на одязі, а чудовий засіб. демонстрації єдності у музиці, гуморі, певній субкультурі. Особливе місце варто виділити трудовій сфері. Будучи членом колективу, кожен хоче і має відчувати свою особливу роль у досягненні спільної мети, свою причетність до спільного процесу. Важко уявити процвітаючу фірму без власної відомої атрибутики. Немає і не буде способу краще показати нагороду за особливі заслуги чи досягнення, мотивувати та підтримувати командний дух працівників, ніж спільний прапор. Особливі інтереси значки викликають у фалеристів, адже зараз можна отримати копію значка, яка не відрізняється від оригіналу – навіть з цим ми вам допоможемо, детальніше на сторінці: https://pin-ol.com.ua/product-categories/znachki/

Хто виготовляє та як замовити

Компанія Pin-Ol: понад 10 років працюємо з нагородною та сувенірною продукцією. Ми колектив справжніх майстрів своєї справи, що створює піни на замовлення. Вироби з каменю, металу, скла або пластику на одяг, зі шпилькою або без – вибір за вами. Тисячі задоволених клієнтів та позитивних відгуків. На нашому сайті ви можете отримати консультацію по телефону або домовиться про особисту зустріч у нашому офісі, який знаходиться в центрі Києва. Ми допоможемо вам вибрати дизайн, матеріал, кількість, що максимально відповідають вашим вимогам та запитам.