Що таке сквош та навіщо їм займатися

nick 8, Липень 2023, 08:37 453
Що таке сквош та навіщо їм займатися

Якщо ви коли-небудь грали в теніс “біля стіни”, можете сміливо говорити, що у вас є навички сквошу.

Сквош у перекладі з англійської означає “стискати”. Це гра на основі тенісу, і, на перший погляд, може здатися, що несильно від нього відрізняється. Ті ж ракетки, м’ячик, удари і враження, що зашкалюють. Купити все для сквошу можна в інтернет-магазині з доставкою додому.

Сквош відноситься до ігрових видів спорту. Щоб зіграти в сквош, слід мати спеціальні ракетки, м’яч і приміщення, яке обладнане під цю гру. Сквош вимагає від усіх гравців витривалості та швидкості реакції. Сквош азартний, цікавий та малотравматичний. А ще його легко освоїти. Майже будь-яка людина може з нуля дістатись середнього рівня гри всього за 2-3 місяці регулярних тренувань.

Що таке сквош та навіщо їм займатися

Сквош: кому підходить

У сквош можуть грати у наш час абсолютно всі — від дітей (з трьох років) до пенсіонерів.
Гравцям слід бути готовим до активних фізичних навантажень. За одне тренування спалюється близько 1000 ккал. Постійні випади, біг, повороти, нахили формують у гравця силу та гнучкість, зміцнюють дихальну систему. Бонусом іде і тренування мозку: слід швидко оцінювати ситуацію та приймати рішення. По суті це шахи на корті.

Яке екіпірування знадобиться?

  • Легкі кросівки з підйомом на п’яті, які добре закріплюють ногу, але при цьому не стискають її
  • Графітові ракетки для сквошу вагою до 140 г;
  • Зручна футболка;
  • Шорти або лосини;
  • При потребі пов’язка для волосся.
  • Сквош: кому підходить

У сквош можуть грати всі люди – від дітей (з трьох років) до пенсіонерів.
Гравцям слід бути готовим до активних фізичних навантажень. За одне тренування спалюється близько 1000 ккал. Постійні випади, біг, повороти, нахили формують у гравця силу та гнучкість, зміцнюють дихальну систему. Бонусом будуть і тренування мозку: слід швидко оцінювати ситуацію і приймати рішення. По суті це шахи на корті.
Фізична активність позитивно впливає і на серцево-судинну систему: споживаючи більше кисню, ви покращуєте вентиляцію легень, збільшується тонус судин, а це позитивно позначається на загальному стані.

Яка найбільша перемога для професійного гравця?

Окрім безперечної користі для здоров’я, треба відзначити і видовищність сквошу. Величезне задоволення він приносить вболівальникам. Турніри збирають велику аудиторію та цікаві не менше, ніж футбольні матчі. Світові турніри проводяться у гарних місцях, збирають багато глядачів. Найбільша нагорода для гравця у сквош – це перемога на чемпіонаті світу.