Собственник СК «ПРОВІДНА» розповів, які перспективи має іноземний бізнес в Україні

ДУМКА 23, Серпень 2022, 15:23 705

Якоб Вестерлакен – собственник СК «ПРОВІДНА» вважає, що після того як закінчиться війна, з’явиться ціла група інвесторів, яка буде інвестувати у відбудову України.

Представники бізнесу з Європи зацікавлені працювати в Україні, але ще зовсім нещодавно вони не поспішали це робити, адже високий рівень корупції та нечітко врегульована законодавча база вочевидь не сприяли цьому. Після закінчення війни може з’явитися можливість врешті-решт позбутися цих проблем минулого, що напевно повинно привабити ще більше інвесторів серед іноземців, які будуть відкривати свій бізнес в Україні. У тому, що так і станеться — переконаний директор IIC B. V. Ukraine, собственник та член Наглядової ради ПрАТ СК «ПРОВІДНА» Якоб Вестерлакен.

Ситуація з бізнесом в Україні з точки зору собственника СК «ПРОВІДНА»

Як розповідає собственник СК «ПРОВІДНА», з початком війни значно ускладнились умови для діяльності будь-якого бізнесу в Україні. Це стосується також і іноземних компаній. Не зважаючи на це, великі представники різних сфер діяльності змогли собі дозволити залишитись на ринку, навіть при суттєво зниженому рівні доходів. Що ж стосується компаній меншого масштабу, то їм, дуже імовірно, прийдеться закритися.

Собственник СК «ПРОВІДНА» Якоб Вестерлакен також відмітив, що доволі багато іноземців, які мають бізнес в Україні, сьогодні займаються перенесенням своїх підрозділів у більш безпечні регіони або ж і зовсім за межі країни. Інвесторів у цьому випадку дуже лякає невідомість, адже ніхто наразі не може дати прогноз, стосовно того, коли скінчиться війна. Тим не менш, собственник страхової компанії «ПРОВІДНА» впевнений, що після перемоги України з’явиться ще більше інвесторів, які зосередять свої сили на відбудові країни. Вже сьогодні представники багатьох європейських країн заявляють про таке бажання.

Розглядаючи саме ринок страхування, на думку собственника СК «ПРОВІДНА» Якоба Вестерлакена, після війни портфель продуктів страхових компаній буде розширюватися та розвиватися ударними темпами.

Крім цього, Якоб Вестерлакен підкреслив, що засуджує війну росії проти України та захоплюється силою та волелюбністю українців загалом та зокрема своїх колег, які працюють в компанії «ПРОВІДНА». Також собственник СК «ПРОВІДНА» запевнив, що якщо це знадобиться, він підтримає страхову компанію фінансово, що посприяє тому, щоб вона могла зайняти гідне місце на ринку страхування України.