Солодка парочка: жіночий халат і піжама

Володимир Маркопольский 1, Квітень 2021, 15:45 14

Запрошуємо трохи розслабитися і помріяти про себе кохану: як ви, в елегантній жіночій піжамі і накинутому поверх халаті, не поспішаючи, заварюєте каву або улюблений чай, милуєтеся красою сонячного неба або неповторним візерунком з хмар. Погодьтеся, вже це — вже щастя.

Запрошуємо вас в едем для жінок — світ домашнього одягу — жіночих халатів і піжам. І в цій статті розповімо, де краще купувати брендові речі і при цьому не переплачувати, а також розглянемо особливості, на які слід звернути увагу при купівлі таких незамінних речей.

Особливості вибору піжам та халатів

Купуючи домашній одяг потрібно бути особливо уважними, оскільки від вибору багато в чому залежить ступінь комфорту, а вдома так хочеться розслабитися.

При виборі домашньої піжами, а також халату важливо врахувати ряд факторів:

  • дизайн — як би не був хороший фасон, але при неприємному забарвленні він радості не принесе, тому визначаємося з колірною гамою
  • модель — жіноча піжамка повинна бути зручною, відповідати сезону, тому для літа купуємо комплект — шорти і майку на бретелях, а для холодної пори — штани і сорочку; аналогічно діємо з вибором халата: для зими беремо затишний і теплий, можливо довжиною до підлоги, а на літо — короткий або середньої довжини, фасон повинен подобатися (кімоно, класика, бебі-дол тощо)
  • тканина — важлива складова, що впливає на комфорт: найприємніші для тіла — натуральні тканини та зі змішаним складом, у складі яких не нижче 70% натуральних волокон; синтетичні, але брендові вироби також хороші, але не настільки ідеальні як натуральні, зате прості у догляді

Стильно виглядають комплекти з піжамки і халатику з однієї колекції. Купуючи такий набір, жінка завжди зможе миттєво накинути його, щоб красиво зустріти, наприклад, несподіваних гостей.

Як бачимо, придбати гарний домашній халат і піжаму можна без зайвого стресу, але треба знати, де шукати.

Де купити піжаму і халат для жінок

Щоб бути впевненим в якості покупки важливо купувати жіночий одяг для будинку у перевірених продавців. Так, заслуговує уваги Інтернет магазин Афродіта, офіційно співпрацючий з італійською маркою Міа-Міа, також на сайті в широкому асортименті представлені вироби інших популярних брендів:

  • Massana, Mia-Mella, Mia-Amore и Emmi
  • Mia-Sofia, Pastunette и др.

Завдяки прямій співпраці з виробниками Афродіта може дозволити собі виставляти мінімальні ціни, адже немає посередницьких націнок, і регулярно проводити акції.