Сонячні електростанції для дому

nick 30, Липень 2021, 12:33 375
Сонячні електростанції для дому

Сонячна електростанція для будинку допомагає всім вирішити питання енергетичної незалежності та позбавить від перебоїв постачання електрики і стрибків напруги.

Також це відмінний спосіб заробітку з швидким терміном окупності. Купити сонячну електростанцію 30 кВт можна в інтернеті без проблем. Окупність її є недовгою.

Види сонячних електростанцій 30 кВт

  • Автономна
  • Мережева
  • Гібридна

Кожен з варіантів складається з певних комплектуючих і відрізняється відповідним набором експлуатаційних характеристик.

Сонячні електростанції для дому

Найбільш популярною сонячна електростанцією для будинку є мережева (пов’язана з мережею), вона побудована на мережевих инверторах. Енергію від сонця вони одразу перетворюють в змінний струм, зі стандартним значенням частоти і напруги, і поставляють її у внутрішню мережу домогосподарства. Скільки енергії згенерувати змогла така станція, на стільки менше споживе її будинок від зовнішньої мережі.

Переваги сонячних електростанцій

Серед незаперечних переваг таких електростанцій:

  • невичерпність;
  • екологічна безпека;
  • доступність;
  • простота експлуатації;
  • економічність.

Важливе значення сонячних електростанцій – їх екологічність. В першу чергу, СЕС не викидають ніяких шкідливих парникових газів. Крім того, вони абсолютно не шкодять зовнішньому середовищі. Також виробництво сонячних панелей є повністю екологічним.

Сонячні електростанції для дому

Як працює сонячна електростанція 30 кВт під “Зелений тариф”?

Сонячні батареї для дому 30 кВт перетворюють сонячну енергію, яка надходить на поверхню, в постійний електричний струм. Мережевий інвертор при цьому перетворює отриманий від сонячних батарей постійний струм в змінний і передає його в електромережу.

Якщо потужність станції перевищує споживання, то створюється «реверсний перетікання» енергії в зовнішню мережу. Спеціальний двонаправлений лічильник реєструє кількість спожитої і переданої енергії. У той час, коли сонячна електростанція не виробляє електроенергію – вся необхідна електроенергія для будинку споживається з електромережі.

Сонце є самим надійним постачальник екологічно чистої невичерпної природної енергії. Новітні технології дозволяють використовувати її двома способами: забезпечити енергопостачання свого житла і позбутися залежності від державних постачальників; встановити сонячну електростанцію і підключити «зелений тариф» для продажу електроенергії державі.