Такі різні серії: які AirPods вибрати

ДУМКА 26, Жовтень 2023, 17:00 18
Такі різні серії: які AirPods вибрати

Ще декілька років тому труднощів із вибором аудіоаксесуарів від «яблучного» бренду не було, адже асортимент був не надто широким. Сьогодні в магазинах можна побачити в наявності до шести моделей, які мають різні параметри. У статті детально розбираємо кілька найпопулярніших девайсів.

AirPods 2-го покоління

Найбюджетніший пристрій, який досі не втрачає своєї популярності. Мають формфактор, аналогічний Apple AirPods, які тривалий час входили до комплекту постачання айфонів. Різниця лише в тому, що 2-ге покоління має товстіший корпус. Які особливості має цей девайс?

  1. Коли користувач відкриває кейс, то на синхронізованому «домашньому» iPhone одразу з’являється повідомлення щодо рівня зарядки.
  2. Виймаєте навушники з вух — звучання припиняється, вставляєте назад — продовжується з того ж місця.

Оскільки ця модель — одна з перших, у ній відсутнє активне шумозаглушення. Якщо ви не ходите щодня в навушниках біля жвавих трас із гулом машин — це топовий варіант за свою вартість.

AirPods Pro

Пристрої з приставкою Pro — це внутрішньоканальні моделі.

  1. Мають функцію активного шумозаглушення, яка дає змогу повністю абстрагуватися від того, що відбувається навколо. Оптимальне рішення для прогулянок із прослуховуванням улюбленої музики чи навчання в людних місцях.
  2. Режим прозорості дає змогу користувачам чути все, що відбувається довкола, не виймаючи аудіоаксесуари з вух. Важлива функція для тих, хто тренується на вулиці, їздить на велосипеді чи часто буває в магазинах. Для прослуховування контенту без втрати зв’язку з тим, що відбувається навколо, можна купити навушники Apple.
  3. Корпус пристрою захищений від потрапляння вологи всередину. Тому в навушниках можна активно тренуватися, а також вони витримують зливу, яка раптово розпочалася під час прогулянки.

AirPods Max

Це навушники Apple, які мають найбільший розмір серед наявних лінійок. Вони — копія AirPods Pro за набором функцій, але у формфакторі повнорозмірного накладного аудіоаксесуара.
Пристрій оснащено дев’ятьма мікрофонами, три з яких відповідають за чітку передачу мови користувача.
Особливість девайсів цієї лінійки в тому, що управління гучністю та перемикання треків відбувається не за допомогою сенсорних кнопок. Для цього використовується регулятор Digital Crown. Якщо ви плануєте придбання надійних і зручних навушників, знайти їх можна на сайті allo.ua у Львові.

Apple AirPods Pro (2nd generation)

Ще один внутрішньоканальний девайс з активним шумозаглушенням. Кейс отримав з одного боку отвір для приєднання шнура, а з іншого з’явився сенсор. Він використовується для пошуку навушників, якщо вони загубляться.
Виробник додав новий Bluetooth 5.3, який дає змогу швидше синхронізуватися з іншими девайсами. Чип Apple H2 забезпечує високу продуктивність без багів, аварійних від’єднань. Кейс із бездротовою зарядкою MagSafe дає змогу заряджати пристрій у будь-якому зручному місці.
Це одні з найпопулярніших серій навушників Apple, серед яких точно знайдеться оптимальна модель для вашого щоденного використання.