У Німеччині пройде виставка “Голос війни” українського художника Артура Ходацького

ДУМКА 12, Січень 2023, 05:23 661

Сьогодні культурна сфера приймає активну участь у розповсюдженні інформації про жахи війни. Виставки українських художників привертають дедалі більше уваги до війни в Україні. У лютому 2023 в Німеччині пройде виставка “Голос Війни” українського сучасного NFT художника Артура Ходацького.
У Німеччині пройде виставка “Голос війни” українського художника Артура Ходацького

D****** Артур Ходацький (Six-fingered / Шестипалий) Arthur / Артур Khodatskiy / Ходацький (Six-fingered)

Мистецькі заходи пройдуть у трьох містах Німеччини: Гамбург, Нюрнберг та Бремен.
Картини Артура Ходацького створені у притаманній йому манері. Це монохромія червоного кольору, що змушає зануритись у атмосферу із особливою енергетикою. Всі картини у властивій художнику манері названі ребусами.
“Назви робіт дуже часто відволікають увагу аудиторії від їх суті ,тому я називаю картини тими назвами, які відчуваю я. А свого виду ребус дає простір для аналізу , роздумів або власної назви ” – Говорить Артур Ходацький.
Раніше, до повномасштабного вторгнення автор вже проводив благодійні виставки. Проте вони відбувались у співпраці з фондами,що підтримують права тварин, які зазнали знущань. Сьогодні ж, митець не міг залишитись осторонь подій в Україні. Він активно займався волонтерською діяльністю, допомогаючи українцям, яки полишили свої домівки, організовував гуманітарну допомогу. Але весь час війни художник творив картини нашої історії. Саме ці картини, що пройняті горем, жахом та трагедією має побачити світ, саме вони мають допомогти Україні вистояти в цей нелегкий час. Всі кошти, зібрані на виставках у Німеччині підуть у фонд на придбання гуманітарної допомоги українцям.
“Я вважаю, що ніхто не може залишатись байдужим. Війна не може бути “чужою” або “десь далеко”. Я вирушаю у тур із виставками Німеччиною, для того ,щоб пояснити німецькому суспільству ,через призму мистецва, ту біль,що відчуває кожен українець. ” – говорить художник.
Артур Ходацький стверджує,що оскільки Німеччина відіграє досить важливу роль у світовій підримці України, то важливо розповсюджувати українську культуру у німецьких колах. Митець не лише планує залучити свою аудиторію до підтримки України, але і надихнути німецьких художників на створення робіт, присвячених темою несправедливої війни в Україні. На думку художника, саме вони зможуть якомога сильніше достукатись до сердця кожного німця.
На виставках також буде представлений авторський перформенс та інсталяції, які вразять своєю неординарністю та силою відчуттів” – Артур Ходацький. Це має бути надцікаво ,тому із нетерпінням запрошуємо всіх небайдужих відвідати культурні заходи. Більше інформації на сайті :
https://arthurkhodatskiy.art/