Вибір жіночих чобіт

ДУМКА 30, Липень 2021, 11:39 768
Вибір жіночих чобіт

У кожної жінки є власна колекція взуття. І вона цим пишається. Але, окрім великої кількості гарних чобіт та кросівок, вони повинні ще бути якісними. У нас час існує велика кількість брендів, типів, і кожен в змозі обрати те, що йому до вподоби. Зима – пора року, коли до вибору взуття потрібно підходити якнайретельніше, щоб не мерзнути у ноги та не падати на льоду. Вибір великий, і зробити його треба правильно, аби усю зиму ходити у комфорті.

Вибір жіночих чобіт

Види чобіт

Видів зимового взуття багато, і у кожного з них є своє застосування. Деякі пари – тільки на концерти, інші – для повсякденного вжитку. У холодну пору року частіше за все носять саме чоботи. Вони високі і не пропускають вологу, тому захищають не тільки від холоду, а й від снігу та дощу.

Чоботи відрізняються:

Матеріалом виготовлення

  • Шкіра. Чоботи, виготовлені з цього матеріалу, якісніші, витриваліші і не пропускають вологу. Тобто саме у таких краще за все гуляти по снігу або по калюжах.
  • Спілок. Такий матеріал на взутті виглядає гарно, однак він майже не вологостійкий.
  • Велюр. Тканина дуже приємна на дотик і, завдяки великій щільності, дуже стійка до зношування.

Типом підбора.

  • Високі підбори. Це завжди виглядає стильно та презентабельно. Але дуже багато часу у такому взутті не походиш, особливо взимку по снігу.
  • Платформа. Це дуже зручний тип підбора, бо так і нога не болітиме після довгих годин ходьби, і по снігу ходити зручніше, але не завжди добре відчуваєш де сніг, а де вже лід.
  • Плаский хід. Зручно і безпечно у будь-яку погоду. Він не шкодить нозі, тож ходити у чоботях на такому ходу дуже комфортно.
  • Танкетка. Дуже популярний тип підбора у дівчат невисокого зросту, зручний та модний, робить дівчину візуально вищою.

Кожен обирає на зиму те, у чому йому ходити комфортніше. Але, у першу чергу, треба звертати увагу на якість. Краще купити дорожчу пару, але таке взуття прослужить вам декілька сезонів, ніж купити дешевше і через пару місяців залишитись без зимового взуття. Також слід звертати увагу на матеріал підкладки. Від цього залежить, чи буде вам комфортно у них проводити багато часу на вулиці. У зимніх чоботах нозі повинно буде тепло, але бажано, щоб волозі було куди випаровуватись. Фасон взуття на цю пору року залежить тільки від ваших уподобань та від того, як саме ви плануєте їх використовувати – як багато ходити пішки, якою дорогою та інше.

Обирайте та купуйте взуття на сайті: https://welfare.ua/