Власний сайт і надійний хостинг – запорука розвитку бізнесу і збільшення продажів

nick 23, Грудень 2020, 16:06 349
Власний сайт і надійний хостинг – запорука розвитку бізнесу і збільшення продажів

Інтернет-бізнес останнім часом розвивається на території України. Але, а чому б і ні, якщо можна створити сайт і заробляти за допомогою нього гроші?

При цьому існує велика кількість заробітків, оскільки можна зустріти інтернет-магазини, інформаційні сайти, дошки з оголошеннями і багато чого ще. Варіантів для започаткування власної справи дуже багато, при цьому важливо розуміти, що до створення сайту важливо підійти дуже відповідально. І найскладніше – це підібрати нормальний хостинг для сайту, який і буде радувати вас дуже довго. Краще всього вибрати хостинг на сайті https://cityhost.ua/uk/.

Власний сайт і надійний хостинг – запорука розвитку бізнесу і збільшення продажів

Як створити свій сайт

Зараз можна створити свій сайт без проблем і в цьому допоможе конструктор сайтів. Це система яка дозволяє будь-якому користувачеві Інтернету самостійно створити власний або корпоративний сайт, не володіючи при цьому знаннями в області програмування, верстки та дизайну. На ресурсі https://cityhost.ua/uk/konstruktor_saitov/ знаходиться більше 500 шаблонів, які використовуються за призначенням. Це професійні інструменти управління веб-сайтом. Понад 100 додатків, інтегрованих в Wix Market, надані для користувачів. Редактор Drag – and – drop створює найкращі сторінки.

Головними особливостями конструктора сайтів від компанії CityHost є:

  • Відсутність плати.
  • Наявність адаптивних шаблонів. Такі шаблони потрібні, щоб інтернет-сторінка коректно відображалася не тільки з ПК, а й з планшета або смартфона.
  • Наявність налаштувань для SEO.
  • Широкий вибір готових шаблонів. Компанія CityHost пропонує своїм клієнтам більше сотні готових шаблонів з різними колірними діапазонами, стилями меню, логотипами і іншими важливими елементами сайту.
  • Можливість інтеграції з різними соціальними мережами.

Як вибрати доменне ім’я

Коли ваш сайт буде створений, тоді варто приступити до реєстрації домену. Швидко і без проблем зареєструвати домен можна на https://cityhost.ua/domain/. Компанія надає зручний сервіс подальшого облуговування, смс-нагадування, можливість зміни господаря, якщо Ви раптом побажаєте колись захочете продати сайт/магазин і просту панель управління для управління доменом.

Власний сайт і надійний хостинг – запорука розвитку бізнесу і збільшення продажів

Поради професіоналів

Краще за все варто уникати подвійних букв, оскільки це збільшить шанси на успіх. Йдеться про втрати трафіку через помилки при застосуванні подвійних букв. В такому випадку домен без подвійних букв буде зручніше, стане швидко пізнаванним.

Правильним рішенням стане вибір доменного імені, яке пов’язане зі сферою вашої роботи. Користувач матиме уявлення про ваш портал.