Все про сонячні панели та батареї

nick 27, Серпень 2020, 18:49 72
Все про сонячні панели та батареї

В нашій країні гостро стоїть питання про застосування альтернативних джерел енергії.

Даються нам природою і абсолютно безкоштовно потужні сонячні промені успішно конкурують з традиційним вугіллям і газом. Благо, нинішній клімат в нашій державі дозволяє встановлювати на даху і ефективно використовувати сонячні генератори для організації системи енергозабезпечення в приватних і виробничих будівлях. Сонячний інвертор є одним з найбільш важливих елементів у системі сонячних генераторів. Зараз купити сонячні інвертори можна за посиланням з доставкою додому.

Сучасні сонячні батареї, які зроблені з монокристалічного кремнію, мають найвищу ефективністю перетворення сонячної енергії в електричну, і перевершують такі аналоги як полікристалічні, тонкоплівкові і аморфні сонячні панелі. Ви можете легко замовити монокристалічні сонячні панелі на цьому сайті. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Все про сонячні панели та батареї

Сонячні панелі монокристал: базові характеристики

  • Ці сонячні панелі зроблені з найкращого сорту кремнію. Відсоток ККД становить 17-22%.
  • Висока потужність енергії навіть при розсіяному світлі.
  • Компактність. На відміну від інших видів панелей, монокристалічні займають набагато менше площі і мають високою вихідною потужністю.
  • Гарантія безперебійної служби складає більше 25 років.

Альтернативна енергетика стає більш затребуваною і скористатися всіма її перевагами можна вже зараз. Для залучення до світу високих технологій та незалежності від громадських електричних мереж слід обов’язково купити сонячну електростанцію тут. Вартість їх є різною.

Все про сонячні панели та батареї

Види сонячних електростанцій

У наш час існують кілька видів автономних сонячних електростанцій:

  • баштові;
  • сонячно-вакуумні;
  • тарілчасті;
  • електростанції зі спеціальними параболічними концентраторами;
  • комбіновані моделі.

Сонячна енергетика є найпопулярнішою і активно розвивається технологією вироблення альтернативної енергії в Україні. Вона дозволяє отримувати тепло і електрику шляхом перетворення випромінювання Сонця. Її розвиток зумовлений економічними й екологічними факторами. У нашій країні держава всіма силами підтримує приватних осіб, комерційні та виробничі підприємства, які встановлюють сонячні електростанції, викуповуючи у них надлишки електрики на вигідних умовах Зеленого тарифу.

Для приватного житлового будівництва, за умови продажу електроенергії за «зеленим тарифом», максимальна потужність станції становить 30 кВт. Якщо ж станція використовується для власних потреб, обмежень немає.