Види швейної фурнітури

nick 18, Жовтень 2021, 14:39 110
Види швейної фурнітури

Виробництво одягу та шкіргалантерейних виробів в наш час непросто уявити без маленьких і потрібних деталей як швейна фурнітура.

Це різні блискавки, гудзики, заклепки, лапки, тасьма, шпульки та різні комплектуючі для швейних машинок.

Фурнітура для шиття – це далеко не один десяток найменувань. І кожна деталь призначена для певної задачі. Купівля фурнітури в інтернет-магазині позбавить вас від потреби їздити в салон при введених обмежувальні заходи, а доставка фурнітури прямо додому забезпечить максимальний захист в період пандемії. Ви можете замовити швейну фурнітуру з доставкою додому.

Швейну фурнітуру ділять на:

  • Функціональну. Вона застосовується тільки для пошиття;
  • Декоративну. З її допомогою прикрашають готовий матеріал;
  • Зроблений на замовлення. Такі вироби можуть бути самими різними.

Щоб заощадити свої гроші і не робити непотрібних покупок, варто заздалегідь подумати про те, як вибирати швейну фурнітуру.

Види швейної фурнітури

У каталозі інтернет-магазину представлені такі види швейної фурнітури:
Боа;

  • Аплікації для одягу;
  • Ґудзики;
  • Бретельки на сукні і бюстгальтери;
  • Голки, нитки, ножиці;
  • Атласні стрічки, стрічки з каменів;
  • Стрази і камені для прикраси одягу;
  • Застібки і гачки для прикраси блузок, піджаків, дублянок і шуб.

Як вибрати швейну фурнітуру

Щоб фурнітура служила багато часу і прикрашала річ, вона повинна підходити по стилю, матеріалу і кольору. Наприклад, якщо плаття пошито з якоїсь легкої струмує тканини, дуже масивні і грубі гудзики можуть виглядати зовсім недоречно. А ось на джинсах або шкіряних речах металева фурнітура виглядає красиво і до місця. Речі в етнічному стилі припускають використання дерев’яних гудзиків, а більш сучасні моделі – пластикових або скляних.

Контроль якості швейного вироби – це, в тому числі, правильний вибір фурнітури. Якщо використовувати дешеві елементи, вони швидко зносяться і вийдуть з ладу.
Завдяки вдалій швейної фурнітури для вас можуть створити найкращий одяг яка точно зможе прикрасити вас. Ви будете завжди посміхатися, оскільки кожній дівчині приносить радість якась нова річ в гардеробі.

Види швейної фурнітури

Скільки коштує швейна фурнітура

Відповідь на це питання можна знайти в каталозі інтернет-магазину, але можна відразу сказати, що фурнітура навіть найякісніша коштує не надто великих грошей. Однак купуючи її, варто завжди враховувати вартість самого виробу, а також приблизний термін його шкарпетки. Заощаджувати на покупці фурнітури, в принципі, можна, але робити це слід не на шкоду її якості.