Як купити ідеальну пару сонцезахисних окулярів для форми обличчя

ДУМКА 13, Серпень 2021, 18:14 166
Як купити ідеальну пару сонцезахисних окулярів для форми обличчя

Ви можете миттєво підняти будь-який наряд, надівши чудові сонцезахисні окуляри. Єдиний улов? Потрібно переконатися, що сонцезахисні окуляри вам підходять. Ця стаття допоможе вам навчитися купувати чоловічі сонцезахисні окуляри, які піднімуть будь-який ваш образ.

Ви відкриєте:

  • Які частини сонцезахисних окулярів?
  • Класичний стиль чоловічих сонцезахисних окулярів
  • Як правильно вибрати сонцезахисні окуляри відповідно до форми обличчя
  • Вибір правильного матеріалу лінз для чоловічих сонцезахисних окулярів
  • Як правильно доглядати за сонцезахисними окулярами
  • 2 бонусні поради щодо покупки сонцезахисних окулярів
  • Людина в костюмі та сонцезахисні окуляри як купити чоловічі сонцезахисні окуляри
  • Перш ніж ми перейдемо до того, де ідеальна пара сонцезахисних окулярів робить вас схожими на кінозірку – поговорім про те, навіщо вам їх носити в першу чергу.

Як купити якісні анатомії сонцезахисних окулярів

Важливо розуміти термінологію, щоб знати, як купувати чоловічі сонцезахисні окуляри.

Верхня планка – планка, яка з’єднує верхню частину лінз над мостом. Не у всіх окулярах є один. Класичні авіатори зазвичай мають характерну верхню планку.

Місток – область між лінзами сонцезахисних окулярів, що проходить над носом і підтримує вагу оправи. Міст відіграє значну роль у визначенні відповідності вашої рами.

Накладки для носа – пластикові частини, прикріплені до внутрішньої частини рами. Накладки для носа можуть бути найменшим видимим компонентом ваших сонцезахисних окулярів, але вони відіграють значну роль у забезпеченні комфорту та зручності утримувати окуляри на місці. Ви можете відрегулювати майже всі прокладки для носа на сонцезахисних окулярах.

Рама – Рама містить лінзи та це перше, на що ви звертаєте увагу при виборі пари, оскільки вона визначає ваш візуальний стиль.

Нижче наведені види чоловічих сонцезахисних окулярів.

Сонцезахисні окуляри чоловічі авіатори спочатку розроблені для кабіни пілотів цей класичний стиль 1930-х років має подвійний міст та металеву оправу з лінзами у формі краплі. Авіатори отримали великий успіх у пілотів, тому що вони пропонують необмежений периферійний огляд.

Сонцезахисні окуляри Wayfarers- знакова форма, представлена ​​Ray-Ban- цей універсальний і позачасовий стиль існує з 50-х років. Вузька трапецієвидна форма має чарівність рок-н-ролу.

Сонцезахисні окуляри класичний стиль, ці ретро-оправи мають заокруглені лінзи з пластиком зверху та дротяним обідком по низу.

Обертай навколо сонцезахисних окулярів цей стиль використовується переважно у спортивних змаганнях та на свіжому повітрі. Вони захищають очі від сонячних променів з боків сонцезахисних окулярів. Класичним поворотом у цьому стилі є пара круглих рамок Matsuda із закритими сторонами – відома Сара Коннор у фільмі «Термінатор».