Як швидко оформити ID картку

nick 15, Листопад 2021, 18:50 70
Як швидко оформити ID картку

З початку 2016 року наша країна перейшла на ID-картки замість паперових паспортів.

Так, усім жителям України, яким виповнилося 14 років, видається не книжечка, а пластикова id карта. Допомогти у його оформленні можуть на сайті компанії “Паспортно-візовий партнер” на сайті https://visa1.com.ua/ua/id-karta у будь-який час. Вони також можуть допомогти з оформленням інших документів.

У фірмі працюють досвідчені фахівці, які у найкоротші терміни зможуть вирішити всі ваші питання, пов’язані з оформленням документів. Працює компанія на всій території України.

Як швидко оформити ID картку

Документи необхідні для оформлення ID картки:

  • Свідоцтво про народження, довідку з ІПН номером.
  • Для неповнолітніх потрібно надати документ, що підтверджує громадянство.
  • У кожному окремому випадку список документів може змінюватись і залежить від обставин.

Отримати ID карту можуть усі бажаючі, або ті, кому виповнилося 25, 45 років, а також у разі втрати чи крадіжки. Поки що питання про обов’язкову заміну паспорта не стоїть, але це може незабаром статися.

Якщо ви хочете, то ви можете відмовитись від біометричних даних, від оцифрованого образу або підпису. У такому разі на карті буде спеціальна позначка. ID картку також отримують особи віком від 14 років. Термін дії картки складає 4 роки, після чого підлягає заміні. Особи, яким виповнилося 18 років, ID паспорт видається терміном 10 років.

Для отримання ID картки в Україні вам знадобиться скласти відповідну заяву, а також надати необхідні документи, які включають паспорт старого зразка (якщо він у вас є), інший документ, що засвідчує особу, а також свідоцтво про сплату адміністративного збору або довідку про те, що ви повністю звільнено від сплати такого збору.

Як швидко оформити ID картку

З якою метою необхідна людині ID-картка

Отже, потрібно детальніше зупинитися на визначенні такого документа, як ID-карта, а також розповісти про те, чим цей документ відрізняється від паспорта біометричного зразка. ID-карта – це своєрідний документ нового покоління. Він застосовується для того, щоб людина могла безперешкодно отримувати різні види електронних послуг усередині держави. Крім того, ця карта потрібна і для ідентифікації особи кожної людини.

Серед мінусів ID-картки українці все ще називають те, що часто до документа потрібно додавати додаткові, зокрема довідку про реєстрацію. Втім, урядовці запевняють, що вже активно працюють над цим.