Як вибрати гранітний пам’ятник

nick 13, Жовтень 2020, 16:17 134
Як вибрати гранітний пам’ятник

Меморіальний пам’ятник можна назвати найпоширенішим способом вшанувати і увічнити пам’ять про покійних рідних людей.

Пам’ятник дозволяє зберегти надовго образи близьких людей і передати спогади про них новим поколінням. Дуже важливо, щоб пам’ятник був довговічний і залишався символом пам’яті протягом багатьох століть.
З найдоступніших матеріалів, які можуть зберігати свій первозданний вигляд століттями слід виділити камінь. Великим попитом користуються пам’ятники і надгробки з граніту, які можна замовити на сайті https://granitka.com.ua/.

Як вибрати гранітний пам’ятник

Як вибрати пам’ятник з граніту

Вибір пам’ятника справа не проста і дуже відповідальне, від цього буде залежати скільки пам’ятник прослужить. Перше що варто зрозуміти – не потрібно поспішати з вибором, вам варто тільки розібратися в деяких тонкощах і відповісти для себе на кілька запитань. Варто розуміти, що на виробництво пам’ятника потрібен час, і чим пам’ятник складніше за своєю формою, тим довше часу знадобиться на його виготовлення.

При виборі гранітного пам’ятника люди намагаються висловити в камені головні риси покійного, то чим людина займалася, його основні досягнення. В такому випадку слід відшукати головні якості, його досягнення (варто подивитися увагу ким він \ вона працював, як проводив вільний час). Зібравши всю інформацію, запишіть на листок і передайте майстру по по виробництву пам’ятників разом з фотографією покійного.

Як вибрати гранітний пам’ятник

Вигідне співробітництво з компанією Granitka

Для виробництва гранітного пам’ятника вигідно скористатися послугами саме фірми Granitka:

  • замовникам пропонується великий вибір готових виробів;
  • для виробництва надгробків використовується сировина високої якості;
  • майстри знаходять персональний підхід до виконання кожного замовлення;
  • пропонуються доступні ціни на продукцію з граніту;
  •  роботи виконують справжні професіонали своєї справи;
  • компанія забезпечує найвищий рівень сервісу з документальним оформленням замовлень.

На вироби майстрів фірми Granitka видається довгострокова гарантія.

Як очистити гранітний пам’ятник?

Найважливіше – регулярно і систематично доглядати за гранітної поверхнею. Слід очищати надгробок один раз в місяць, а якщо раптом це неможливо, не рідше одного разу в квартал.
Варто купувати спеціалізовані хімікати, які зазвичай призначаються для гранітних надгробків. При цьому, варто звернути увагу на більш натуральні розчини, підійде і вода з оцтом.