Як вибрати художню літературу в електронному вигляді

nick 30, Грудень 2020, 21:36 161
Як вибрати художню літературу в електронному вигляді

Карантин триває в нашій країні і на вулицях стає все менше людей.

Хтось вперше за багато років пішов у вимушену відпустку, хтось почав працювати віддалено. Чим можна ще зайняти себе під час карантину будинку? Для любителів почитати питання взагалі не стоїть, тому що вивільнилися час, коли можна взятися за улюблену книжку або ж “добити” багатотомну епопею якогось класика. Якщо ви любите читати книги інтернеті, тоді вам точно підійде художня література в електронному вигляді. Купити її можна без проблем.

Інформація надана з сайту Pocketbook, на якому можна придбати електронні книги.

Поділ літератури на різні жанри, зручний спосіб класифікувати книжки не тільки по авторам, але і тематиці написаного. Кожна людина має свій певний погляд на світ, які властиві лише йому. Тому не всі жанри літератури користуються великою популярністю в соціумі, так як один більш популярні, інші менш орієнтовані на читача.

Як вибрати художню літературу в електронному вигляді

Електронні художні книги

До них відносяться:

  • історико-пригодницькі романи;
  • кращі романи про кохання;
  • книги сучасних авторів;
  • детективи;
  • фантастика і трилери;
  • твори іноземних та вітчизняних класиків в зручному електронному форматі. Електронні книги представлені на різних мовах.

Паперова книга або електронна?

З появою портативних гаджетів, на які можна завантажувати куплені і читати з них книжки, популярність звичайних паперових варіантів значно зменшилася. Люди порахували, що взагалі немає сенсу постійно витрачати гроші на друковані книги, виділяти під їх зберігання місце, якщо можна на одному невеликому гаджет зібрати велику бібліотеку. Але виявилося, що читання на дисплеї більше стомлює очі, інформація гірше сприймається і слабкіше запам’ятовується.

Художні книги в електронному форматі в PocketBook

Все більше сучасних читачів переносять своє захоплення в «цифровий вимір» і шукають, де можна придбати електронні художні книги для читання на своїх ридерах, смартфонах і інших гаджетах. Такий формат робить вас мобільніше, а читання – доступніше в різний час і в будь-якому місці. При цьому вам не потрібно буде чекати доставки потрібної літератури – після оплати електронної книги інтернет-магазин відразу ж висилає її на ваш гаджет. Навіть

Навіть даже перебуваючи за тисячі кілометрів від будинку, користувач може в будь-який час купити новинки або почитати улюблені книги, не обтяжуючи себе зайвим багажем. За оцінками сайту Pocketbook, сьогодні більшість любителів читання віддають перевагу саме книги в електронних форматах.