Як вибрати засоби захисту для рослин

nick 8, Вересень 2021, 16:05 208
Як вибрати засоби захисту для рослин

Захист рослин – один з основних етапів аграрного життєвого циклу.

Пестициди та добрива давно стали просто незамінними помічниками на полях і городах. Правильне і своєчасне застосування необхідних хімічних препаратів (ЗЗР) допомагає справлятися з поширенням хвороб і шкідників і розростанням бур’янів і бур’янів. Ви можете замовити засоби захисту рослин на сайте з доставкою додому. Вартість їх є для багатьох прийнятною.

Як вибрати засоби захисту для рослин

Які можна придбати засоби захисту для рослин в Україні?

Насправді виробники пропонують найбільший вибір агротехнічних засобів захисту рослин:

  • фунгіциди;
  • гербіциди;
  • інсектициди;
  •  десиканти.

Також існують морфорегуляторами, ад’юванти, поверхнево-активні речовини, регулятори росту і т.д. Всі вони допомагають не просто зберегти культуру від шкідників, а й нейтралізувати вплив зовнішнього середовища на вирощування і дозрівання культур. Також вони впливають на тривалість збереження врожаю.

Як вибрати засоби захисту для рослин

Очікуваний результат

Засоби захисту рослин виконують різні функції, тому склад кожного строго індивідуальний. За допомогою хімічних препаратів можна:

  • поліпшити стан грунту;
  • знизити ризик виникнення / розвитку хвороб;
  • підвищити схожість;
  • домогтися планового збору врожаю, забезпечити його збереження;
  • розвинути стійкість до несприятливих погодних умов;
  • позбутися гризунів-шкідників.

Якщо є необхідність відмовитися від штучних і синтетичних складів, шукайте у продажу біологічні.

Які проблеми вирішують препарати захисту рослин?

Застосування засобу захисту рослин вирішує відразу кілька питань. Пестициди не тільки ефективно борються з бур’янами, вони також захищають культури від хвороб і грибків. Виборче дію препаратів допомагає фермерам економити гроші при догляді за культурами і отримання більшого врожаю з одиниці площі.

Добрива застосовуються раціональніше, паче не підгодовуючи бур’яни, які знищуються гербіцидами. Сільське господарство стало більш інтенсивне. Врожайність залежить від правильного і своєчасного використання пестицидів.

Переваги покупки засобів захисту рослин в інтернет-магазині

Бійтеся підробок і бажання придбати фірмові препарати дешево. Ціна залежить від країни виробництва, обсягу препарату в упаковці. Всі препарати, представлені в інтернет-магазині – це оригінал. Щоб уникнути марної трати грошей, не допустити загибелі рослин і врожаю – радимо замовляти садові препарати тільки у надійних інтернет-магазинів і продавців.