Як вибрати чохли та захисні стекла до смартфонів

nick 25, Квітень 2023, 18:15 52
Як вибрати чохли та захисні стекла до смартфонів

Застосування чохла для смартфона дозволяє запобігти пошкодженню його у разі падіння.

Чим надійніший виріб, тим менша ймовірність появи подряпин та інших дефектів на корпусі гаджета. Залежно від моделі чохла, пристрій може забезпечити як повний, так і частковий захист смартфона.

Стати власником трендових мобільних аксесуарів для смартфонів допоможе Фронталка. В асортименті інтернет-магазину представлені не тільки чохли та захисні шибки, але й смарт-годинник, фітнес-браслети, зарядні пристрої, аксесуари для спорту та інші товари відомих брендів з доставкою по Україні.

Як вибрати чохли та захисні стекла до смартфонів

Які бувають чохли для смартфонів

 1. Пластикові
 2. Дерев’яні з гравіюванням
 3. Силіконові
 4. Протиударні з посиленими кутами
 5. Рідкі з трьома видами блискіток
 6. Чохли-книжки з еко-шкіри
 7. Універсальні водонепроникні чохли

Захисне скло для вашого смартфона

Захисні стекла розрізняються за розміром, товщиною, якістю матеріалу, твердості, а також особливостям покриття. При виборі потрібно точно знати модель мобільного телефону до останніх цифр. В іншому випадку можна замовити товар іншого розміру, або отвори під динаміки та камери не співпадатимуть.

Як вибрати чохли та захисні стекла до смартфонів

При великому асортименті захисного скла, питання про вибір не є завданням, що важко здійснити. Головне – це особисті уподобання користувача. Інтернет-магазин пропонує купити захисне скло будь-якого виду на своєму сайті https://frontalka.com.ua/ з доставкою додому. Перед тим, як замовити аксесуар, особливу увагу звертайте на модель телефону, діагональ екрану, а також на експлуатаційні особливості гаджета. При виборі захисного скла звертайте увагу на фірму виробника. Найкраще, щоб вона була всесвітньо відомою.
Звідки беруться тріщини на екрані? За статистикою:

 • у 32% користувачів вилітають із кишені;
 • у 50% користувачів гаджети розбиваються в результаті вислизання з рук;
 • у 27% користувачів смартфони злітають з колін під час вставання;
 • 5% користувачів розбивали екрани смартфонів, кинувши їх у стіну.

Висновок

Сучасний ринок чохлів та захисного скла для смартфонів пропонує велику кількість видів цього товару. Однак далеко не кожен чохол підійде до певної моделі смартфона, тим більше сподобається власнику. Саме тому ринок приладдя для смартфонів враховує нові віяння та пропонує велику кількість варіантів їх створення, починаючи від матеріалу, форми та кольору, і закінчуючи додатковими функціями, такими як підзарядка у чохлі та інше.