Як вибрати джерела безперебійного живлення

nick 4, Жовтень 2022, 08:59 533
Як вибрати джерела безперебійного живлення

Щоб захистити свою дорогу чутливу техніку від перепадів напруги електромережі, використовуються джерела безперебійного живлення.

Вони можуть зберігати працездатність обладнання кілька хвилин після вимкнення електроенергії. Нині знайшли широке застосування у медичних установах, офісних приміщеннях, комп’ютерних клубах тощо. Купити джерела безперебійного живлення можна на сайті https://prel.prom.ua/g653550-dzherela-bezperebijnogo-zhivlennya з доставкою додому. Вартість їх є різною.

Як вибрати джерела безперебійного живлення

Що важливо знати, вибираючи блок безперебійного живлення

Перше, що потрібно – визначити, які електроприлади потрібно підживлювати. Якщо це комп’ютери, монітори, Wi-Fi роутери варто вибирати УПС з розширеним набором опцій. Головні з них:

  • захист від перевантажень;
  • вбудований стабілізатор напруги;
  • мінімальний час перемикання.

Щоб правильно вибрати джерело безперебійного живлення за потужністю потрібно розуміти, скільки електрики споживає обладнання, що обслуговується. До отриманої суми потрібно додати запас потужності 20-30%. Він необхідний, щоб ДБЖ змогло якісно впоратися з поставленим завданням.

Правильно підібраний ДБЖ дозволяє вирішувати всі завдання і має цілу низку позитивних характеристик:

  • компенсує відхилення напруги від норми (220 В);
  • забезпечує захист в автоматичному режимі;
  • для перемикання в автономний режим потрібно мінімум часу;
  • можливість спільної роботи з електрогенератором.

Якщо відключення у вашому регіоні відбуваються часто і тривалий час, найкращим вибором буде система електропостачання на основі ДБЖ та електрогенератора, який забезпечить заряд акумуляторних батарей в автоматичному режимі.

Віддалена робота стала широко популярною. Малі підприємства запасаються серверними центрами, щоб працівники могли підключатися до внутрішньої мережі. На жаль, втрата потужності або тимчасове падіння напруги можуть зіпсувати завдання, що виконуються, і перешкодити нормальній роботі бізнесу.

Як вибрати джерела безперебійного живлення

Як вибрати електротехнічну продукцію

Вже давно електротовари є основним елементом у кожному будинку. Людина щодня використовує різні пристосування, які необхідні для полегшення життя та створення комфортної обстановки в житлі. Але навіть найякісніша техніка з часом може вийти з ладу, і користувач може зіткнутися з проблемою заміни поламаного приладу. До категорії електротехнічних товарів можна віднести різні прилади, як промислового, так і побутового призначення, які використовуються для досягнення певних цілей. В наш час сучасний ринок електротоварів пропонує великий вибір продукції для будь-якого користувача. Ознайомитись з асортиментом можна за посиланням https://prel.prom.ua/ у будь-який час. Ви можете замовити електротехнічну продукцію з доставкою додому.