Як вибрати електрокамін

nick 16, Серпень 2021, 14:39 49
Як вибрати електрокамін

Живий вогонь в будинку – це гарна можливість наповнити його затишком і теплом.

Але якщо для будинку можна підібрати вбудовувану дров’яну топку, то в квартиру легше замовити електрокамін, який зовсім не потребує підключення до димоходу. Зовні він практично ідентичний класичному дров’яному каміна, але є менш клопіткою. Ви можете купити електрокамін на сайті https://kahelplus.com.ua/elektrokamini з доставкою додому. Вартість його є для багатьох прийнятною.

У наш час електричні каміни бувають таких видів:

 1. Настінні.
 2. Підлога.
 3. Вбудовувані.

Розрізняються електрокаміни і за місцем розташування в кімнаті.

Як вибрати електрокамін

Сучасні електрокаміни в інтернет-магазині

Нові технології, високоякісні матеріали і креативні ідеї – цим керуються багато виробників, пропонуючи моделі покупцям. Такий пристрій відноситься до нових рішень – обігрівач є функціональним і практичним, дарує приємне тепло і приносить візуальне задоволення, а також привносять в будь-яке приміщення реалістичну картину справжнього вогню.

Електрокамін: переваги та особливості

Перше і для багатьох незаперечна перевага електрокаміна – ціна! За помірні гроші ви отримуєте те ж задоволення, що і власники класичних вогнищ, але абсолютно вільні від турбот, які пов’язані з обслуговуванням.

Каміни електричні, на відміну від дров’яних, забезпечують:

 • стійке тепло в будинку;
 • пожежна безпека;
 • економію на паливі;
 • відсутність диму і кіптяви;
 • естетичне задоволення;
 • легкість в догляді;
 • можливість регулювання температури, яскравості полум’я.

Кажуть, що диму без вогню не буває, але електрокаміни точно забезпечать Вам вогонь без диму. Сучасні каміни легко і швидко встановлюються, є простими в експлуатації і дуже безпечними. Електрокаміни – найкраще рішення для квартири, тому що він не вимагає димоходу, не виділяє токсичних речовин і працює від електрики зі стандартною напругою.

Як вибрати електрокамін

Технічні особливості електричних камінів

Всі електричні каміни мають конструктивні відмінності. Всього виділяють дві категорії обладнання:

 • електроочагі;
 • камінні комплекти.

До першої групи входять моделі, які представляють собою топку з імітацією полум’я за скляним екраном. Електроочагі є дуже компактними, займають мало місця, їх встановлюють самостійно або монтують в стіну.

До другої групи належать електроочагі в комплекті з порталами. З боку камінна група нагадує повноцінний осередок з аналогічними функціями віддачі тепла. Варіантів декоративного оформлення комплексу – велика кількість, а якому віддати перевагу – вирішувати тільки вам!