Як вибрати металочерепицю

nick 13, Березень 2023, 09:40 264
Як вибрати металочерепицю

Чи знаєте ви, що довгостроковість та витримка вашого житла багато в чому залежить саме від покрівельної системи?

Дах, як і фундамент, є одним із найважливіших елементів будівлі. Саме він захищає будинок від будь-яких зовнішніх опадів, холоду та вогкості. Тому, щоб ваш будинок прослужив вам багато років, і ви менше витрат робили на ремонт, варто підходити відповідально при виборі матеріалу покрівельної системи. Зараз купити металочерепицю в Вінниці можна без проблем. Вартість її є для багатьох прийнятною.

Як вибрати металочерепицю

Переваги металочерепиці

легка та проста установка;

невелика вага виробу;

тривалий термін експлуатації;

стійкість до зовнішніх впливів;

екологічна безпека;

пожежна безпека;

широкий асортимент кольорового оформлення;

простий догляд;

невелика ціна.

Продаж металочерепиці

Металочерепиця стала широко популярною в Україні нещодавно. Наприкінці минулого століття цей покрівельний матеріал почали експортувати із Західної Європи, а згодом було налагоджено його виробництво і в Україні.

Цей будматеріал швидко завоював ринок України та всього світу завдяки своєму привабливому дизайну. Навіть зблизька він правдоподібно імітує натуральну керамічну черепицю. При цьому виробники пропонують широку палітру кольорів цього покриття та різні профілі, надає широкі можливості для дизайнерів фасадів та архітекторів, а також збільшує популярність металочерепичного покриття.

Як вибрати металочерепицю

Враховуємо термін служби

Деякі виробники надають гарантію своєї продукції 10 років, інші – 50 років. Термін служби залежить від якості сировини, форми металочерепиці та процесу профілювання. Часто впливає на різницю максимальний градус, після якого з’являються маленькі тріщини. Термін експлуатації черепиці також залежить від обладнання, якості сировини, технології виробництва та багатьох інших параметрів, що використовується виробником.

Щоб правильно вибрати потрібну металочерепицю в Винниці, потрібно витратити багато часу. Але це того варте – нагородою стане якісний та довговічний матеріал.

Багато людей шукають відповіді на питання щодо вибору металочерепиці у відгуках та на форумах. Такий варіант має право життя. Але, як кажуть: «Довіряй, але перевіряй». Радимо користуватися не лише інтернетом. Сходіть на ринок або в будівельний магазин. Поспілкуйтесь з продавцями та консультантами. Тоді ви отримаєте більш-менш повну картину.