Як вибрати одноденні лінзи

nick 24, Серпень 2023, 18:01 355
Як вибрати одноденні лінзи

У наш час багато людей, які мають проблеми із зором, вибирають не окуляри, а саме лінзи.

Вони дають змогу не змінювати образ, але при цьому добре бачити. Нині існують як одноденні контактні лінзи, і пролонговані, які можна носити протягом певного терміну (наприклад, тижня чи місяці). Купити одноденні лінзи Dailies AquaComfort Plus можна без проблем. Вартість їх доступна.

Як вибрати одноденні лінзи

Як підібрати одноденні лінзи

Насамперед, потрібно сходити на прийом до офтальмолога. Це слід робити у всіх випадках:

  • Під час переходу з окулярів на контактні лінзи.
  • При першому придбанні контактної оптики.
  • При заміні однієї моделі на іншу.
  • При виборі кольорових лінз без діоптрій.

Кому потрібні одноденні лінзи?

Коли, кому та навіщо потрібні контактні лінзи, термін життя яких обмежений одним днем?
У розвинених державах світу одноденні контактні лінзи поступово витісняють й інші типи контактних лінз. Згідно зі світовою статистикою країнами, де користуються такими лінзами вже кілька років, у них зацікавлені практично всі люди з ослабленим зором.
Вони наказані людям з високим рівнем короткозорості чи далекозорості, які щодня користуються лінзами. Зручні такі лінзи для тих, хто вирушає у подорож чи відрядження.

Одноденні лінзи є рятівними для тих людей, чий склад сльози призводить до швидкого накопичення осаду на лінзі.

Загальна інформація про одноденні лінзи

Одноденні лінзи – чудове рішення з багатьох причин. Вони підходять тим, хто не любить витрачати багато часу, оскільки доглядати їх дуже легко: перед тим, як одягнути і зняти лінзи, достатньо лише вимити руки. Всі інші процедури (обробка у спеціальному розчині, дезінфекція) виключені, оскільки лінзи не потрібно вдягати вдруге.

На їх поверхні не встигають накопичуватися ліпідні відкладення, пилок, алергени, отже, на них не розмножуються бактерії, які згубно впливають на здоров’я очей та самопочуття пацієнта. Такі лінзи є безпечними та комфортними.

Лінзи одноденної заміни зручні для носіння представникам деяких професій: пожежникам, водіям-дальнобійникам, а також усім, хто віддає перевагу активному способу життя. При високому зоровому навантаженні або ненормованому графіку одноденки підтримують комфорт для очей весь день.

Однозначної відповіді питання: «Які контактні лінзи одноденні краще?» ні, оскільки в кожної людини своє поняття про комфорт, якість; свої потреби; звички, побажання.