Як вибрати штучну ялинку

nick 22, Жовтень 2021, 12:05 40
Як вибрати штучну ялинку

З настанням зими всі ми потихеньку вже починаємо готуватися до Нового року. Це свято чекають і люблять не тільки маленькі хлопчики і дівчатка, а й дорослі.

У святковій метушні варто не забувати підібрати подарунки всім рідним і друзям, закінчити всі розпочаті справи, і обов’язково замовити все найнеобхідніше для святкування. Зараз і завжди Новий рік – це гучні феєрверки, хлопавки, святковий стіл, завалений смачними стравами, мандарини і багато шампанського. Але є і головна героїня зимових свят, без якої святкування Нового року просто неможливо уявити – новорічна ялинка. Купити штучну ялинку можна в інтернет-магазині Sigagroup з доставкою додому. Вартість її є для багатьох прийнятною.

Як вибрати штучну ялинку

Правила вибору

Зараз в нашій країні можна придбати штучну (штучну) литу новорічну ялинку (ялинку), через інтернет магазин, при цьому розмір ціни не залежить від місця проживання покупця. Перед покупкою варто упевнитися в якості реалізованого вироби, оцінивши його основні характеристики:

  • безпеку і якість застосовуваних матеріалів;
  • зовнішній вигляд;
  • габарити;
  • правильне співвідношення висоти і ширини гілок;
  • конструктивні особливості, стійкість підстави.

Як вибрати штучну ялинку

Чому штучна ялинка краще натуральної?

Поки фанати натуральних різдвяних дерев дбають за необхідність збереження новорічних традицій, давайте наведемо кілька аргументів на користь штучних ялинок:

  • практичність – якісна штучна ялинка зберігає свій початковий вигляд на багато років;
  • економія – початкова сума штучного дерева, природно, більше, але ви зможете заощадити в майбутньому, оскільки вам не доведеться щороку здійснювати покупку;
  • форма – штучна сосна або ялина відрізняється своєю красивою формою, а ось підібрати натуральне дерево з абсолютно рівним стовбуром буде завданням не з легких;
  • догляд – вона не обсипається і не вимагає особливого догляду, після свята слід просто звернути її в тканину або целофан і прибрати в затишне місце.

Різноманітність штучних ялинок

Штучні новорічні ялинки виготовляють з різних матеріалів за різними технологіями, від цього залежить їх вартість. Ви можете купити штучну ялинку недорого. Найдешевше китайські вироби з паперу з просоченням, але вони є недовговічними, небезпечними для здоров’я і легко спалахують. Найдорожче коштуватиме лита ялинка, кожна гілка якої відливається в окремій формі. Найпопулярнішими відносяться до середньої цінової категорії ялинки з металевим каркасом і «хвоєю» зі стрічок ПВХ, волосіні, светопроводящего волокна.