Як вибрати сівалку точного висіву

nick 14, Серпень 2021, 15:43 72
Як вибрати сівалку точного висіву

Мета кожного аграрія зібрати максимальний урожай з мінімальними ресурсними і грошовими витратами.

Якість посівного матеріалу грає важливу роль. Але можна загубити найчудовішнє насіння, якщо земля не оброблена, а посів проведений погано. Тому ніхто не схильний економити на сучасній техніці. Господарі готові купувати французькі та італійські машини, викладаючи за них багато грошей. З цим можна було б погодитися, якби не було кращої альтернативи. Але вона є. Ви можете купити сівалку точного висіву на сайті https://elvorti.com/catalog/sivalki-prosapni/vesta-8-profi.html с доставкою додому. Вартість її для багатьох аграріїв і фермерів є доступною.

Як вибрати сівалку точного висіву

На що звертати увагу при виборі сівалки

Найголовніше при виборі сівалки  – це точно знати, для висіву який просапної культури, планується купівля сівалки. Чи буде це одна або кілька просапних культур. Наприклад, є сівалки, які підходять тільки під одну певну культуру, а передбачені і універсальні моделі. Від культури залежить також і міжрядне відстань висіву насіння.
Найпоширеніші міжрядні відстані:

  • під буряк – 45 см,
  • під кукурудзу і соняшник – 70 см.

Але існує і багато інших міжрядних відстаней під просапні культури, які застосовуються в окремих господарствах.

Як вибрати сівалку точного висіву

Сівалки точного висіву пневматичні мають багато переваг:

  • Ефективність. Точність і швидкість подачі забезпечується присутністю пневматичної системи.
  • Універсальність. Машини оснащуються різним додатковим устаткуванням (для внесення інсектицидів, гербіцидів, добрив, для культивації землі).
  • Підвищення якості сходів. Виключається пошкодження насіння під час сівби.
  • Зручне управління. Застосовуючи таку техніку, можна калібрувати норму висіву, працювати з картами завдань, виконувати посекційне відключення.
    особливості сівалок

За допомогою таких сівалок можна виконувати пунктирний посів каліброваних і не каліброваних насіння різних культур.  При висіванні насіння некаліброваних, точність посадки визначатиметься розмірами і характером пошкоджень насіння.

Варто сказати, що сучасні сівалки – це одне з найвигідніших, надійних і практичних рішень сучасного ринку, яке дозволяє в короткі терміни і просто впоратися з усіма поставленими завданнями, і отримати саме той результат, в якому не доведеться розчаруватися.

На жаль, сівалка – це техніка, яка не буває універсальної. При застосуванні однієї сівалки для різних культур доведеться миритися з втратами в якості.