Як вибрати сонячні панелі

nick 19, Січень 2023, 17:49 361
Як вибрати сонячні панелі

У нашій країні сонячні батареї дедалі частіше з’являються на дахах приватних домоволодінь. Причин такої популяризації є чимало.

По-перше, ціни на них потроху знижуються, а по-друге, все більше людей підключається до зеленого тарифу. В Україні дуже сприятливий клімат для альтернативних джерел енергії, завдяки чому нове обладнання окупається через 4-6 років. На сайті https://sun-energy.com.ua/solar-power/solar-panels/ купити сонячні панелі можна без проблем. Вартість їх є різною.

Як вибрати сонячні панелі

Сонячні батареї. Особливість

Сонячні батареї – це цілий комплекс пристроїв, який дозволяє перетворити енергію сонця на електричну для подальшого застосування людиною. Залежно від конфігурації, до складу цього пристрою можуть входити:

  • інвертор;
  • сонячна панель;
  • акумулятор;
  • контролер.

Комплектація може змінюватись в залежності від конфігурації.

Плюси сонячних батарей

Застосування сонячної енергетики вже сьогодні дає безліч переваг. Основні з них:

  1.  Безкоштовна електрика.
  2. Тиша. На відміну від генераторів та інших джерел електроенергії, сонячна станція працює безшумно.
  3.  Тривалий термін експлуатації. Сьогодні середня тривалість гарантії на сонячні панелі сягає 25 років.
  4.  Просте обслуговування. Все, що вам знадобиться – це регулярно скидати пил і сніг з панелей.
  5. Не займає багато корисного місця.
  6. Екологічна безпека. Під час експлуатації панелей не виробляється жодних шкідливих викидів та неприємних запахів.

Як вибрати сонячні панелі

Як вибрати та купити сонячні батареї?

У пошуках відповідної сонячної батареї слід розуміти, що максимальна потужність на устаткуванні вказується в Вт. Від цього показника залежить вартість вашого придбання. Чим потужніше обладнання, тим більша вартість сонячної панелі.

Від рівня потужності сонячних панелей залежать її розміри. Чим потужніша сонячна система, тим вона буде більшою. На розмір СЕС може вплинути і тип сонячних батарей. Перед тим як купити батарею, потрібно переконатися, що цей елемент системи мають достатню потужність, щоб своєчасно забезпечити споживача необхідною кількістю енергії. При виборі сонячної батареї варто звертати увагу на фірму-виробника. Найкраще, щоб вона була всесвітньо відомою.

Найпопулярніший варіант у наш час монокристалічні та полікристалічні сонячні батареї. Аморфні генератори коштують багато грошей, але при цьому не вирізняються високим ККД. Гнучкі плівкові панелі: їх можна поставити навіть на криволінійних поверхнях. Найкраща потужність залежить від цілей використання.