Як забезпечити комфортом теплу підлогу

nick 6, Липень 2021, 18:21 27
Як забезпечити комфортом теплу підлогу

Технологічний розвиток соціуму робить життя людини більш комфортною з кожним роком.

Не оминуло стороною воно і системи опалення, так як комфортні умови в приміщенні взимку – це гарантія здоров’я і гарного самопочуття. Поступово ми вже відмовляємося від застарілих опалювальних систем і вибираємо сучасні, більш економічні, зручні у використанні і екологічно безпечні.

Складові комфорту в своєму будинку кожен розуміє по-своєму. Але існує основний перелік умов, які роблять будинок затишним, і тепла підлога в цьому списку стоїть в числі перших. Купити теплу підлогу, системи опалення, водопостачання та каналізації можна у онлайн магазинах чи у вашому місті.

Як забезпечити комфортом теплу підлогу

Електрична підлога і його переваги

Електрична підлога для обігріву приміщення – це найсучасніше рішення як для квартир, розташованих в багатоповерхових будинках, так і для заміських будинків.

Серед великої кількості позитивних якостей електричної теплої підлоги потрібно відзначити наступне:

 • Комфортний розподіл тепла по всій висоті приміщення незалежно від того, яка обрана система.
 • Підлога з підігрівом має меншу інерційність, отже, після включення системи на нагрів температура приміщення в короткі терміни досягне заданого показника.
 • Великий термін експлуатації електричного теплого статі та екологічна безпека використовуваних матеріалів.
 • Можливість встановлювати електричний підігрів і фінішне покриття поверх старого. Наприклад, в ванних кімнатах чи кухнях, оскільки в таких приміщеннях покриття виконується з використанням керамограніта. В такому випадку краще варто скористатися нагрівальними матами.
 • У разі пошкодження електричного підігріву не буде потрібно демонтаж всього теплої підлоги. Цілком вистачить за допомогою спеціального пристрою визначити місце розриву кабелю і легко його відновити.

Як забезпечити комфортом теплу підлогу

Якості, за які вибирають водяні системи

Конструкція водяної теплої підлоги – це ціла система труб, наповнених гарячою водою. Це забезпечує постійний підігрів бетонної стяжки, яка віддає тепло підлогового покриття і навколишній атмосфері. Як джерело обігріву використовують не тільки воду, а й рідину, що не.

Явними перевагами водяного теплої підлоги є:

 • сумісність з іншими видами опалювальних систем;
 • економія витрат на опалення;
 • немає згубного впливу на здоров’я;
 • відсутність обмежень по терміну експлуатації;
 • обладнання приховано від сторонніх очей;
 • невибагливість у догляді.

Висновки

Теплі підлоги дали можливість сучасній людині вирішити таке завдання, як якісне і економне опалення будинку. За допомогою описаних систем можна створити в приміщенні комфортну атмосферу, не порушуючи при цьому цілісності дизайну інтер’єру.

Інтер’єр кімнати відразу змінюється, повітря прогрівається по всій площі приміщення. «Теплі підлоги» – в наш час це різновид опалювальної системи. Всі витрати на якісний капремонт статі окупляться не тільки в плані фінансів, але ще і дуже комфортним проживанням.